Ведучий «Сніданку з 1+1» Єгор Гордєєв опинився в епіцентрі нічної ракетної атаки в Одесі

Ведучий «Сніданку з 1+1» Єгор Гордєєв опинився в епіцентрі нічної ракетної атаки в Одесі

Фото: instagram.com/yegorgordeev

Телеведучий 1+1 Єгор Гордєєв опинився в епіцентрі нічного ракетного удару по Одесі російськими окупантами. У розмові з колегами «Сніданок. Вихідний» Гордєєв показав наслідки обстрілу, йому вдалося зайти всередину зруйнованого Спасо-Преображенського кафедрального собору.

За словами телеведучого, напередодні він відвідав місто, щоби взяти участь у першому щорічному волонтерському заході Social Camp 2023 Odesa. Вночі після виступу Єгор відпочивав у готелі, коли оголосили повітряну тривогу та загрозу обстрілу.

— Ми командою із Social Camp та Superhumans жили в готелі біля порту. Усі прокинулися від вибухів, будівля трясла. Ми спустилися в укриття, хлопці Superhumans із протезами, хоч їм і складно спускатися – усі разом йдемо, допомагаємо одне одному. Все добре. Цієї ночі до Одеси летіли ракети всіх калібрів – і з моря, і з суші. Майже не спав, зранку пішов у Собор, удалося зайти всередину. Нині там працюють волонтери. Служителі храму дуже мовчазні, не готові спілкуватися, а комунальники радіють, що живі. Друзі, не нехтуйте власною безпекою і спускайтеся під час тривог у притулок, – розповів ведучий.

Росія атакувала Одесу в ніч на 23 липня п’ятьма видами ракет, у тому числі балістичними. Внаслідок ракетних ударів постраждав історичний центр міста, внесений до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, руйнувань зазнали близько 40 будівель, загинула 1 особа, а 22 отримали поранення. Після того, що сталося, представники Міністерства культури та інформаційної політики України готують звернення до ЮНЕСКО та до Комітету Другого протоколу Гаазької конвенції.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Yegor Gordeev (@yegorgordeev)

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить