Відверто про стосунки: Могилевська готова до дитини, а чоловік Денисенко дуже змінився

Відверто про стосунки: Могилевська готова до дитини, а чоловік Денисенко дуже змінився

Фото: Instagram.com/nataliya_mogilevskaya/

Нещодавно Маша Єфросиніна розповіла, що її стосунки з чоловіком Тимуром Хромаєвим, який служить на фронті, проходять чергове випробування. Телеведуча зізнається, що мало про це говорить, бо часто її слова виривають із контексту. А видавати те, що потім хтось буде якось коментувати, це дуже інтимно і боляче, адже щодня вона живе зі страхом втратити кохану людину.

Як зірки бережуть своє кохання та як змінилося їхнє особисте життя – у їхніх історіях.

Наталія Могилевська

Наталія Могилевська на початку повномасштабної війни зустріла чоловіка, якого, за її словами, вона чекала все життя. Співачка не публікує з ним світлин та не називає прізвище обранця, відомо лише, що його звуть Валентин. Однак деякими подробицями про особисте вона поділилася в інтерв’ю Олексію Суханову. 

— Я дуже закохана. І я велику ціну заплатила, щоб знайти саме таке кохання, щоб у моє життя прийшов саме той чоловік. Він ідеальний для мене, — говорить артистка. — Ти знаєш, скільки людей в моєму житті казали, що взагалі з моїм характером неможливо створити сім’ю! Я досить серйозно над цим розмірковувала. Ми познайомилися в перші дні війни. В дуже складних умовах ми допомагали виїхати моїй вагітній сестричці, яка була на 8-му місяці. І він в першу годину нашого знайомства сказав: ти будеш моєю дружиною. Але цікаво, що до цього він два роки жив на моїй вулиці. Він ходив повз мене два роки! 

Могилевська зізналася, що з цим чоловіком нарешті готова стати мамою.

— Щоб пройти свій досвід як жінки і як матері, я повністю готова. Безумовно, я не ідеальна, але я зробила величезну роботу, мені є за що себе поважати, — продовжує Наталія. — Я дуже буду радіти за себе, коли зможу народити. В мене ніколи не було болю з цього приводу. Я все ж таки хотіла, щоб родина починалася з батька і жінки, майбутньої матері. І тільки цього року я дійсно серйозно замислилася над тим, що хочу дитину. Я цією темою серйозно захворіла, і це стало дійсно моїм великим бажанням, молитвою. Я не знаю, як складеться доля. Можливо, я дізнаюся, що вагітна, можливо, ми завтра поїдемо в гарячу точку і приїдемо з малюком. Так також може бути. Або хтось кошичок залишить біля дому. Я знаю точно, що спочатку готовність і бажання, і лише після цього будуть події. Сьогодні я готова. І священно вірю, що зі мною це станеться.

Наталія Могилевська каже, що її обранець – ідеальний для неї. Фото: Instagram.com/nataliya_mogilevskaya/

Даша Астаф’єва

Даша Астаф’єва теж зізнається, що нарешті зустріла свою людину. Стосунки пари зав’язалися під час повномасштабної війни та, за її словами, допомогли їй не зламатися у найважчі дні.

— Я зараз дуже щаслива. Я щаслива на мільйон відсотків. У мене був лист своєму уявному чоловікові. Раніше дивилася, а воно в тому листі взагалі не відповідає, ну хіба що два або три пункти. А зараз навіть краще, ніж в тому листі. Я писала, щоб він мене розумів, щоб він мене не ображав, не ревнував. Та зараз я взагалі про таке не думаю. В нас настільки високі стосунки, — розповіла Даша в інтерв’ю «Слава+». — Мені не робили пропозицію, але ми говорили про те, що в нас дійсно серйозні стосунки. І що за певних умов те, що хочеться зробити, переноситься. Я ні в якому разі не відмазуюся. Я і сама зараз розумію: ти не хочеш нічого, ти не можеш гуляти, святкувати, коли люди вмирають щодня. Я не можу святкувати і робити щось особисте, коли щодня потрошку вмирає вся країна.

Говорячи про дітей, Астаф’єва зізнається, що готова народити коханому дитину:

— Я постійно дуже багато читаю і дивлюся про вік. У нас є кліше, коли жінок після 30 починають всі гнобити за те, що вони не народжують. Я постійно чую: скільки можна скакати, скільки можна собак називати дітьми, вже пора народити… І як би це банально не звучало, це постійно на тебе давить. Особливо, коли не розуміють близькі люди. Жарти бабусі чи батьків: «ну, сподіваємося, в цьому році наша мрія здійсниться». І ти не можеш пояснити, що народити дитину – це не те саме, що посадити квітку, зварити борщ, застелити ліжко.

Я вірю, що дитина з’являється в певному стані. Я вже майже а такому стані. Але, як виявляється, дуже багато чого залежить від нервів, дуже багато напружень і нервових станів, як би це банально і по-радянськи не звучало. От моя лікарка мені каже: якби ти поїхала кудись на декілька місяців, щоб не тикалася в телефон, не переживала, це все може вийти. В мене по здоров’ю все супер — бери і народжуй. Але немає цього стану.

Даша Астаф’єва вірить, що дитина з’являється в певному стані. Фото: Instagram.com/da_astafieva/

Наталка Денисенко

Наталка Денисенко може проїхати сотні кілометрів, щоб хоча б пару годин провести з чоловіком Андрієм Федінчиком, який з початку повномасштабної війни служить в ЗСУ. Акторка зізнається, що їм ще пощастило, адже вони хоча б зрідка можуть бачити одне одного.

— Він кілька місяців був у відрядженні 2022 року, потім служив у Києві, потім ще близько п’яти місяців був у відрядженні. І знову повернувся. Я його бачила нещодавно, коли був на навчаннях. Мені дуже пощастило, що чоловік постійно на зв’язку, що має змогу відповідати мені, і я дуже це ціную. Хочеться, щоб у нас було звичайне життя, як раніше. Але розумію, що це неможливо в умовах війни, — розповіла Наталка в інтерв’ю 24 каналу. 

Стосовно їхніх стосунків Денисенко каже, що за час служби Андрій дуже змінився, а дружин військових чекає випробування – вчитися жити з коханими заново.

— Він дуже змінився! Іноді думаю, що після завершення війни мені потрібно буде заново знайомитися зі своїм чоловіком, — продовжує акторка. — Він став іншою людиною. Але війна змінила й мене, мої погляди на життя, моє ставлення до культури, мови, країни… Абсолютно до всього! Думаю, всіх дружин військових чекає випробування. Нам потрібно буде вчитися жити разом із нашими коханими заново.

За словами Денисенко, їхня родина всі ці дні живе від зустрічі до зустрічі.

Наталка Денисенко з чоловіком Андрієм Федінчиком. Фото: Instagram.com/natalka_denisenko/

Юлія Зорій

Юлія Зорій в розмові з KP.UA ділилася: надію на те, що все буде добре, їй дає чоловік, міністр оборони Олексій Резніков:

— Коли я бачу його, чую його, мені це дає впевненість і надію. Я не можу гарантувати, що завжди на сто відсотків, але мене він втішає, він мене заспокоює. Своєю вірою, настроєністю.

За словами Юлії, навіть війна не змінила їхні стосунки, адже вони працювали над ними багато часу. Єдине – з війною вона усвідомила на тисячу відсотків, що Олексій – її людина. На наше запитання, як вони досягли такої гармонії, ведуча та психолог розповіла, що всі недомовленості вони пройшли до шлюбу:

— Я вам скажу відверто, що пишу це не для того, щоб показати моє життя якимось не таким, як у інших, чи надати фарб там, де їх немає. Я пишу абсолютно щиро по факту того, що між нами відбувається. Це не означає, що ми не можемо посваритися. Можемо, звичайно. Може бути, що десь хтось когось не зрозумів і сам собі щось надумає. Але нам вдалося досягти цього лише тому, що ми все вирішили до шлюбу.

Ми дуже багато працювали над своїми стосунками. Реально була докладена величезна кількість зусиль, і я кажу це абсолютно серйозно. Бажання бути разом було настільки великим, що нам доводилося сідати з ним і про це говорити. До моменту, як ми одружилися, ми сварилися, розходилися і сходилися кілька разів. І якщо деякі пари це проходять після шлюбу, то ми пройшли до шлюбу. Всі сварки, розходження, образи ми залишили там. Тому в шлюб вступали абсолютно свідомо і з розумінням, хто ми. Або, може, нам так пощастило. Буває, що люди зустрічаються і одразу розуміють – це воно, справжнє.

Юлія Зорій зізнається, що війна ніяк не вплинула на їхні стосунки з чоловіком. Фото: Instagram.com/yulia_zoriy/

Оля Полякова

Оля Полякова зізналася, що її стосунки з чоловіком Вадимом Буряковським не ідеальні, адже війна змінила кожного з нас.

— Будемо лагодити. Я ж розумію, що так не тільки в мене. Багато хто жив у розлуці і багато хто відвик один від одного. Треба звикати. Ніхто не залишився таким, яким був раніше. Всі змінилися, у всіх змінилися сенси, у всіх змінилося життя, — розповіла співачка в інтерв’ю програмі «Сніданок з 1+1». 

На початку року в шоу «Дорослі дівчата» Полякова говорила, що саме чоловік з першого дня їхніх взаємин став для неї опорою і фундаментом. І які б проблеми не виникали у їхній родині, і сьогодні вона відчуває з ним безумовну захищеність.

Оля Полякова з чоловіком Вадимом та доньками Машею та Алісою. Фото: Instagram.com/polyakovamusic/

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить