Юрій Горбунов заявив, що готовий віддати свій орден військовим

Юрій Горбунов заявив, що готовий віддати свій орден військовим

Юрій Горбунов заявив в ефірі YouTube-каналу «Ісландія», що готовий передати свій орден «За заслуги» III ступеню військовим, які зараз на фронті. Телеведучий та продюсер уточнив, що фізичного ордену на руках він не має. 

— Коли ми звернулися в представництво відділу з питань нагород, нам сказали: «Вас представили військові до ордена. Ми не могли їм відмовити». Тільки до того моменту ми для військових дали близько 70 концертів…Знаєте, ми говоримо про військових і ордени, і ви маєте рацію – слова «орден» і «невійськовий» погано пишуться. Я готовий віддати цей орден будь-кому з військових, які зараз на передку. У мене його немає фізично, але якщо мені його дадуть, я готовий передати туди. Або хай зараз перепишуть на будь-якого героя…Так, я відмовляюся від ордена, — сказав Горбунов.

Горбунов заявив, що за час повномасштабного вторгнення на аукціонах разом із Олександром Пономарьовим та Дзідзьо зібрав 2,5 млн євро на ЗСУ. Також телеведучий регулярно передає на фронт автомобілі. Разом з тим Горбунов хоче, щоб кіноіндустрія продовжувала працювати.

— Тепер мене зробили злочинцем… Я дуже хочу, щоб працювала економіка і моя індустрія. Я розумію, що є основний фронт… Коли мені зараз телефонують військові з підтримкою в приватних розмовах і кажуть: «А ми дивимося твоє «Скажене весілля». Бо це комедія, ми хочемо позитивних емоцій». Ми хочемо таку саму комедію зняти. Я ще раз наголошую, вона не про Поворознюка, – сказав він.

Скандал довкола Горбунова виник через те, що його компанія «Прототип продакшн» виграла державний тендер на зйомку серіалу «СМТ Інгулець». Фінансування мало скласти 33 млн гривень. Після критики Горбунов заявив, що не візьме гроші у держави, але зніме серіал за приватні кошти. Горбунов також відкинув здогадки, що прототипом для створення персонажу «Баті» Паровоза міг стати президент футбольного клубу «Інгулець» Олександр Поворознюк.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить