Трінчер поскандалила з офіціанткою в Мілані через виставлений їй рахунок

Трінчер поскандалила з офіціанткою в Мілані через виставлений їй рахунок

Фото: instagram.com/annatrincher_official

Співачка та блогер Анна Трінчер під час поїздки до Мілана поскандалила з офіціанткою одного з місцевих ресторанів. У сторис  Instagram артистка розповіла, що після вечері з подругами співробітниця попросила її додатково сплатити рахунок, що суперечить концепції закладу.

За словами Анни, перед замовленням вони запитали в офіціантки про систему оплати та правила. Їм пояснили, що можна сплатити 30 євро та замовити будь-які страви з меню в будь-якій кількості, але обов’язково все з’їсти. При цьому, офіціантка не уточнила, що за страви гостям доведеться заплатити.

– Ми замовили страви, поїли дуже смачно. Залишилася одна порція ролів та ще трохи їжі. Вийшла офіціантка та каже, що ми будемо змушені заплатити за те, що залишилося. Я сказала, що, на жаль, нас не попереджали про це, тож ми не платитимемо, — зазначила виконавиця.

Співробітниця ресторану своєї помилки не визнала і наполягала на тому, що гості закладу мають прочитати правила. Трінчер же заявила, що в цей момент офіціантка навіть почала підвищувати голос.

— Справа взагалі не в грошах… Вона почала виходити на емоції, підвищувати голос, перебивати, казати, що це зрозуміло. А я спокійно пояснювала, що клієнти мають знати правила ресторану, – поділилася Анна.

Незважаючи на скандал, співачка вважає цей конфлікт хорошим уроком на майбутнє. Артистка додала, що вперше у житті посварилася з людьми англійською мовою.

Фото: instagram.com/annatrincher_official

Фото: instagram.com/annatrincher_official

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить