Титул «Міс Україна Всесвіт-2023» отримала співачка з Києва

Фото: instagram.com/missukraine_universe

Титул «Міс Україна Всесвіт-2023» здобула Ангеліна Усанова з Києва. Через повномасштабну війну в Україні оргкомітет «Міс Україна Всесвіт» вкотре відмовився від проведення масштабного конкурсу. Напередодні провели Zoom-інтерв’ю з кандидатками та визначили топ-3 фіналісток, серед яких і обрали переможницю за допомогою онлайн-голосування журі. Ангеліна Усанова представить країну на «Міс Всесвіт-2023» 18 листопада у Сальвадорі. Про це повідомляється на сторінці «Міс Україна Всесвіт» у соцмережах.

Нагородження Ангеліни та офіційна передача корони відбудеться наприкінці серпня у Києві. Наразі дівчина прибула до США, де вже розпочала підготовку до конкурсу «Міс Всесвіт».

Що відомо про «Міс Україна Всесвіт-2023»

Ангеліна Усанова – співачка, автор пісень, музикант. Пише та виконує пісні на теми миру, екології та кохання. Після закінчення навчання в ашрамах в Австрії та Індії здобула титул майстра йоги. З початку повномасштабного вторгнення дівчина проводила благодійні концерти для збору коштів на закупівлю гуманітарної допомоги, організовувала житло для українських біженців у Європі, зібрала та передала кошти на закупівлю машин на фронт для проєкту «Швидка евакуація».

У 2022 році Україну на конкурсі «Міс Всесвіт» у США представляла модель та волонтер Вікторія Апанасенко з Чернігова. Вона отримала нагороду Spirit of Carnival Award і виграла конкурс національних костюмів, але не увійшла у ТОП фіналісток. Переможницею міжнародного конкурсу краси «Міс Всесвіт» стала 29-річна американка Р’Боні Габріель.

Фото: instagram.com/missukraine_universe

Фото: instagram.com/missukraine_universe

Фото: instagram.com/missukraine_universe

Фото: instagram.com/missukraine_universe

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить