Тимур Мірошниченко з дружиною вперше показали обличчя прийомного сина та розсекретили його ім’я

Тимур Мірошниченко з дружиною вперше показали обличчя прийомного сина та розсекретили його ім’я

Фото: viva.ua

Телеведучий Тимур Мірошниченко та його дружина Інна показали вперше показали обличчя прийомного сина, якого назвали Марселем. Пара разом із трьома дітьми прикрасила digital-обкладинку нового номера журналу Viva!

За словами подружжя, з моменту, коли вони вирішили усиновити дитину, до того, як вона з’явилася в сім’ї, минуло півтора роки. Хлопчик народився на Житомирщині передчасно та мав проблеми зі здоров’ям.

— Від нього відмовилися в пологовому будинку. Наступного дня провели операцію, тому що деякі органи були нерозвинені настільки, що це було несумісно з життям. Після цього його перевели в інтенсивну терапію на 4 місяці. Тільки ближче до 5-го місяця він вийшов на показники, з якими мав народитися. Коли лікарі його стабілізували, перевели до дитячого будинку, де він і жив, допоки не зустрів нас. У цей проміжок часу його біологічні батьки жодного разу не з’являлися., — зазначили в інтерв’ю Мірошниченко.

Діти пари прийняли малюка ще до того, як пара забрала його додому. Нині хлопчик адаптується до нового життя.

— Для Марселя таке життя зовсім нове. Наприклад, у перші дні, коли не міг заснути, Інна намагалася його заколисати, а він пручався, бо не звик до такого. Не звик, що його обіймають – не розумів, що це. Він сам себе загойдував, бо так робили усі дітки в дитбудинку, – поділився Тимур. — Він їсть безперестану. Це реакція на стрес. Наприклад, він поїв з дітьми, потім Інна собі щось окремо підігріває, він підходить і з нею знову хоче їсти. Не пропускає жодного прийому їжі. Але помалу з часом заспокоюється і прилаштовується до свого нового життя. А ще він взагалі не вміє грати в іграшки. 

Хлопчик також має пройти лікування через проблеми з хребтом, які з’явилися в дитячому будинку.

– Зараз треба його водити до остеопата, щоб вирівняти хребет – напевно через те, що його рано почали висаджувати на горщик, у нього проблеми зі спиною. Тому треба зробити рентген, потім УЗД внутрішніх органів та налагодити систему травлення. Через те, що він передчасно народився і деякі внутрішні органи були нерозвинені, йому було зроблено операцію і не дуже вдало. Майже решта проблем пішла саме від цього.

Пара підтвердила, що взяла в сім’ю малюка з дитбудинку 30 липня. Протягом кількох місяців подружжя займалося у школі для усиновлювачів, щоб набути статусу кандидата. У Тимура та Інни також є двоє дітей — 5-річна Мія та 3-річний Марко.

Фото: viva.ua

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить