Телеканал Райана Рейнольдса через 33 роки після показу випустить нові серії культового серіалу «Альф»

Телеканал Райана Рейнольдса через 33 роки після показу випустить нові серії культового серіалу «Альф»

Фото: youtube.com/Райан Рейнольдс

Американський телеканал Maximum Effort, який належить компанії Райана Рейнольдса, випустить нові серії культового сіткому 90-х «Альф». Цю новину сам Рейнольдс підтвердив у Instagram.

– Святі коти! Мати власний канал Maximum Effort означає займатися такими цікавими речами, як створювати новий контент Альфа для повторних показів, — зазначив Райан.

Як пише Deadline, нові епізоди знімуть за сприяння стрімінгового сервісу Fubo, творця оригінального сіткому «Альфа» Пола Фаско та продакшн-компанії Shout! Studios. Кожна з серій буде рекламною, оскільки спонсорами проєкту виступатимуть бренди Mint Mobile, Hims та MNTN. Перші міні-серії покажуть в ефірі вже 29 липня.

У коментарі виданню Рейнольдс зазначив, що однією з причин для відродження Альфа стала його особиста «ірраціональна любов до серіалу в дитинстві» та готовність партнерів попрацювати над проектом.

Серіал «Альф» виходив на каналі NBC з вересня 1986 року до березня 1990 року. В Україні прем’єра проекту відбулася лише у 1996-му на телеканалі ICTV. Пізніше його також транслювали телеканали QTV, ПравдаТУТ і ОЦЕ ТБ.

За сюжетом, головний герой Альф (абревіатура імені від Alien Life Form – інопланетна форма життя – Ав.) врізався на своєму космічному кораблі в гараж звичайної американської родини Таннерів після того, як його планета Мелмак вибухнула. Як з’ясувалося пізніше, справжнє ім’я Альфа – Гордон Шамвей, йому 260 років. Таннери дали притулок Альфу і приховували його від так званого «Підрозділи з вивчення прибульців».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить