Тейлор Свіфт перенесла концерт у Бразилії після раптової смерті прихильниці та аномальної спеки

Фото: Buda Mendes/TAS23/Getty Images for TAS Rights Management

Американська співачка Тейлор Свіфт відклала виступ у Ріо-де-Жанейро після того, як її 23-річна шанувальниця померла перед початком концерту. Дівчині раптово стало погано через аномальну спеку. Про це повідомляє Associated Press.

У стрис Instagram артистка заявила, що це рішення було прийнято її командою з метою безпеки.

— Я пишу це [повідомлення] зі своєї гримерки на стадіоні. Ухвалено рішення перенести сьогоднішнє шоу через екстремальні температури в Ріо, — йдеться в записці співачки. — Безпека та благополуччя моїх фанатів, колег-виконавців та знімальної групи мають і завжди стоятимуть на першому місці [для мене].

Прокуратура Ріо-де-Жанейро розпочала розслідування у цій справі. Точна причина смерті шанувальниці Свіфт стане відома після розтину. Організатор шоу, компанія Time4Fun, повідомила у соцмережах, що дівчина поскаржилася на погане самопочуття лікарям, які були біля входу у стадіон. Пізніше її було доставлено до центру першої допомоги, а потім до лікарні, де за годину вона померла.

Новина про смерть дівчини шокувала шанувальників Свіфта. Частина відвідувачів ще до концерту поскаржилися у соцмережах, що їм не дозволяли проносити воду на стадіон, незважаючи на спекотну погоду. Пізніше федеральна влада оголосила, що у зв’язку з погіршенням погодних умов на концертах та інших великих заходах надаватиметься безкоштовна вода.

Цього тижня у більшій частині міст Бразилії температура досягла рекордних показників. Денний максимум у Ріо-де-Жанейро у п’ятницю становив 39 градусів спеки.

Фото: instagram.com/taylorswift

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить