Тарабарова розповіла про заробітки під час війни та назвала суму, яка їй потрібна на місяць для життя

Тарабарова розповіла про заробітки під час війни та назвала суму, яка їй потрібна на місяць для життя

Фото: скриншот видео youtube.com/Слава Дьомін

Співачка Світлана Тарабарова (TARABAROVA) розповіла про свій заробіток у воєнний час. В інтерв’ю Славі Дьоміну артистка поділилася, що мала нестабільний заробіток ще в період коронавірусу, а з початку війни він значно впав.

– Мій бізнес помер ще під час коронавірусу. І досі не може прийти до тями. Навіть топові артисти, якби не було повномасштабного вторгнення, зараз би заробляли б у троє більше, у чотири рази більше. Пивоваров, MONATIK могли б заробляти сотні тисяч доларів. Влітку все почало прокидатися. Попри все, є в когось дні народження, якась корпоративна історія. Небагато, але є. 2-3 тисячі доларів на місяць є, так, звичайно. На Spotify почали підійматися перегляди, — зазначила артистка.

Виконавиця назвала суму, яка їй потрібна на місяць для життя. Зірка також допомагає орендувати квартиру батькам, які приїхали з Херсона до Києва.

— Цифра завжди різна. Буває, йдемо у борг, тоді допомагають друзі, а буває, йдемо у плюс. Але тоді віддаємо ще борги. Бувають класні місяці. Для нормального життя це дві тисячі доларів. Але це багато. Це два садки, няня. Є команда, им потрібна заробітна плата. Тому не виходимо нормально у плюс, — наголосила співачка.

Раніше артистка розповіла, що змушена виставити на продаж свій будинок у селі Дмитрівка під Києвом, бо не має можливості платити кредит. Сума боргу за кредитом на сьогоднішній день складає 115 тисяч доларів.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить