Танцівниці Lizzo звинуватили співачку у домаганнях та подали на неї до суду

Танцівниці Lizzo звинуватили співачку у домаганнях та подали на неї до суду

Фото: Wendell Teodoro/Getty Images

Американську реперку Lizzo звинуватили у домаганнях. За даними Daily Mail, позов до суду проти виконавиці подали танцівниці її шоу Аріанна Девіс, Крістал Вільямс та Ноель Родрігез. Дівчата стверджують, що зірка створювала на робочому місці токсичне середовище та змушувала їх робити неприйнятні речі, зокрема ходити разом з нею до стриптиз-клубів, торкатися оголених танцівниць та їсти банани з їхніх інтимних місць.

У заяві зазначено, що їх звинувачували у «неприйнятній та неповажній» поведінці під час роботи, не уточнюючи, у чому вона проявлялася. Ба більше, співачка, що пропагує бодіпозитив, нібито надмірно стежила за вагою танцюристів і навіть звільнила одну дівчину, коли та не відповідала заданим стандартам.

Позивачі також запевняють, що Lizzo змушувала танцювальний колектив виснажливо тренуватись. Якось на репетиції одна з танцівниць нібито навіть справила потребу в штани, бо не могла відійти до туалету під страхом втратити роботу. Після цього дівчині дали прозорий одяг та змусили танцювати без спідньої білизни.

Сама Lizzo та її представники відмовилися коментувати скандал. Водночас колишня учасниця танцювального балету зірки Кортні Голлінквест публічно підтримала колег і захопилася їхньою сміливістю заявити про знущання.

Lizzo 35 років. Найпопулярніші її треки: Truth Hurts, About Damn Time, Juice, Good As Hell та 2 Be Loved.

Фото: instagram.com/cquestt

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить