Swoiia розповіла, чому відмовилася від псевдоніма Ассоль та хто продюсує її новий проєкт

SWOIIA розповіла, чому відмовилася від псевдоніма Ассоль та хто продюсує її новий проєкт

Фото: instagram.com/swoiia

Співачка Катерина Гуменюк, більш відома як Ассоль, наприкінці серпня несподівано для шанувальників змінила псевдонім та випустила кліп на пісню «Сестра» під ім’ям SWOIIA. В інтерв’ю KP.UA артистка пояснила, що взяла нове сценічне ім’я, бо хоче перезапустити кар’єру.

— Чому зараз змінила [ім’я]? Тому що мені хочеться почати все з чистого аркуша. Я, як і всі ми, дуже змінилась внутрішньо за останній час. Тому SWOIIA — “своя”, тобто та, що належить собі, завжди має свою точку зору і своє бачення. І для слухачів теж стане своєю, рідною. Це я зараз, – уточнила артистка. –  Проєкт Ассоль був створений, коли мені було 4 роки. Зараз мені 29. Я вже інша, я подорослішала, маю свої погляди на життя, свій досвід. Мені хочеться більше проявити і показати свою жіночу сторону, тому що так склалось, що багато людей і досі мене сприймають саме як маленьку дівчинку. А в плані музики, все, що я роблю і пишу сама — було, є і буде завжди від щирого серця.

Артистка уточнила, що зараз має команду, яка в неї вірить і підтримує, але свій новий сольний проєкт вона фінансує сама.

— Звісно, коли я була маленькою, то мій проєкт фінансували мої батьки. Але зараз мені 29 років, я вже давно не дитина, а доросла людина, і у свій проєкт SWOIIA я вкладаюсь сама — своїми ресурсами. Також у мене є моя команда, яка в мене вірить і мене підтримує. 

Катерина Гуменюк є дочкою бізнесмена та колишнього народного депутата Ігоря Гуменюка. З чотирьох років виступала під псевдонімом Ассоль, а у сім років представила перший альбом «Алые паруса», однойменний трек з якого став хітом. Найпопулярніші треки артистки: «Моя мама» та «Не волнуйся, папа». У 2016 році співачка взяла участь у шостому сезоні шоу «Голос країни» під справжнім ім’ям. У вересні 2019 року вийшла заміж за друга дитинства, бізнес-аналітика Артема Тараненко, з яким навчалася в одній групі в лондонському університеті Coventry.

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить