Співачка SLAVIA – про розлучення із Дзідзьо: Це формальність. Але наше спілкування наразі мені подобається більше

Нещодавно співачка Slavia презентувала пісню «Любов-любов», яка, за її словами, сповнена поваги до власного минулого. Втім, з Ярославою Хомою ми поговорили не лише про минуле.

Думала, розлучимося тихо і ніхто про це знати не буде

— Ярославо, «Любов-любов» — це ж та пісня, яку ви хотіли записати разом із Михайлом дуетом?

— Так, це саме ця пісня. Все вдосконалювала. Як кажуть, для досконалості немає меж. Але я дуже задоволена результатом, який у нас вийшов із саунд-продюсером Вадимом Лисицею.

Все літо працювала над цією піснею. Думала і відео знімати. Почали підготовку, написали сценарій, але коли зробили пробні зйомки, зрозуміли — пісня настільки самодостатня, що краще її не забивати зайвим відеорядом. Мені здається, кожен, хто слухатиме, уявлятиме свою особливу картинку.

— Ви вже остаточно все відпустили? В нашому минулому інтерв’ю ми говорили, що вам потрібен був час, аби випустити її публічно, поділитися тим, що у вас на душі.

— Так, тоді я ще була не готова її публікувати. Це був той момент, коли ми з Михайлом тільки прийняли рішення про розлучення, але офіційно не оголошували. Про наше розлучення ще ніхто не знав, а ця пісня говорить сама за себе. Там є такі слова: «Хоча ми більше не пара, я тебе серцем люблю». І всі б усе зрозуміли.

Насправді я дуже хотіла, щоб все пройшло тихо. Не хотіла, щоб історія про наше розлучення набула такого розголосу, це не дуже приємна історія. Так, для мене ця історія пережита, але мені не хотілося привертати до себе увагу саме таким чином. Думала, все пройде тихо, мирно, ми просто розлучимося, і ніхто про це знати не буде.

— Але вийшло  все навпаки.

— Катя Осадча підловила  Михайла, і він розповів. Я навіть не знала, що він зізнається, побачила вже по телевізору. Прокидаюся зранку, а у мене безліч пропущених дзвінків, усі месенджери розриваються від повідомлень. Мені навіть стало страшно, це було схоже на якийсь Армагеддон. Михайло, звичайно, такі речі не коментує, він одразу від коментарів відхрестився, і це все впало на мене. Я якийсь час витримала паузу, а потім зрозуміла, що рано чи пізно треба цю ситуацію прокоментувати.

Я насправді дуже мало даю інтерв’ю, просто їх ріжуть на шматки, преса їх підхоплює, і здається, ніби я всюди. Мене журналісти дуже часто обманюють, я вже опеклась. Тому говорю лише з перевіреними медіа, коли знаю, що не напишуть якийсь неправдивий бруд чи «жовтуху».

— Процес розлучення  ще триває чи ви вже розлучилися?

— Ми ще не завершили всі етапи, не вистачає часу на папери. Раніше в Михайла не було часу, а тепер і в мене.

— Лишите прізвище  Хома чи повернете своє — Притула?

— Мені здається, мені зі  своїм прізвищем більше щастило. Була якась інша енергетика. А коли взяла прізвище чоловіка, ніби віддала йому всю свою енергію, вся влилася в нього. Але вважала, що так правильно.

Все ж таки я себе більше відчуваю Притулою, аніж Хомою. Хочеться повернути своє прізвище, але, знову ж таки, паперові справи займуть купу часу. Думаю, коли буду виходити заміж удруге, тоді вже й поміняю на прізвище майбутнього чоловіка (сміється).

По словам Ярослави, зараз у неї з Дзідзьо навіть кращі стосунки, ніж за рік до розлучення. Фото: Instagram Slavia

Хочеться, щоб Михайло мав сім’ю

— Розлучення –  це вже формальність? Чи є переживання?

— Думаю, більше формальність, цим займаються юристи Михайла. Але наше з Михайлом спілкування наразі мені подобається значно більше, ніж те, що було, скажімо, останнього року до розлучення. Зараз все набагато спокійніше, ми краще чуємо одне одного. Звичайно, Михайло не перестає мене критикувати за якісь моменти, але коли я телефоную і запитую, як мені краще щось зробити, він дасть пораду.

Зараз готуюся до концерту з симфонічним оркестром і балетом у Хмельницькій філармонії, який відбудеться 4 листопада. Тому доводиться вирішувати багато питань різного плану – і технічних, і організаційних. Михайло розповідав, що організатори концерту цікавилися в нього щодо мого концерту, тобто вони пробивають, в яких ми зараз стосунках залишилися.

— Ви гарно спілкуєтеся?

— Звичайно, ми спілкуємося, ми в хороших стосунках. Він рідна для мене людина. Я за нього переживаю, хочу, що у нього все було добре, щоб він посміхався, більше відпочивав. Хочеться, щоб він мав сім’ю, щоб у його житті з’явилася така жінка, заради якої він буде зосередженим не лише на музиці, а й на особистому житті.

Я знаю, який важкий шлях він пройшов, тому мені завжди хотілося полегшити йому життя, витягнути кудись розвіятися. Я дуже люблю подорожувати. І ніколи не могла подумати, що буду відпочивати без нього. Але коли ми поїхали удвох на відпочинок, він увесь час переживав за роботу.

Михайло – досягатор, який любить працювати. Звісно, чоловіки мають працювати, чогось досягати, але хочеться, щоб вони відчували і смак життя. Тому мені дуже хочеться бачити на його обличчі посмішку не тільки на сцені, а й поза сценою.

Кожен з нас повинен цінувати шлях, який ми пройшли разом. Наше завдання – знайти щастя і бути щасливими. Тому якщо Михайло буде щасливим, буду радіти за нього.

— Хейтери вас не дістають?

— Я розумію, що кожна людина завжди пише про себе. От прочитаєш коментар, і вже бачиш, чим ця людина наповнена.

Раніше брала близько до серця все, що писали. Наразі коментарі читаю, але немає часу розчаровуватися. Просто йду далі. Я собі кажу: мене ніхто не зупинить! Я знаю правду, знаю свою цінність, мораль, у мене є ідеї, і я маю робити те, що собі задумала. І жоден негативний коментар мене не зупинить.

Піару на нашій сім’ї дійсно забагато. Якось одна артистка сказала в «Світському житті», не буду називати її ім’я, що начебто я чи якісь мої люди почали її хейтити. Але вона не знайшла в собі сили усвідомити те, що вона зробила це сама. Це її дії спричинили обурення мас. Але ж завжди легше перекинути свою вину на когось, аніж покопатися у собі.

І зробила вона все дуже хитро. Звинуватила ніби мене, але ім’я моє не назвала, сказала лише – здогадайтеся. І всі подумали на мене. Дуже багато видань написали, що це нібито я чи мої подруги писали їй негативні коментарі. Мене це все вже справді дістало. В одній передачі навіть сказали, що SLAVIA її цькувала. Люди дійсно можуть в таке вірити? Що я одна можу спровокувати обурення мас? Ну це ж неправда! Це не мої методи. Все, що я зробила, — звела її зі своїм чоловіком. Дала телефон. Він не хотів піднімати трубку, але я справді щиро просила поговорити, можливо, в неї гарна пропозиція, гарна пісня. Я не маю якихось ревнощів у творчому плані.

Або – коли вона говорить, що вони друзі, підтримують дружні зв’язки. Та немає цього! Їй хотілося, щоб всі думали, начебто вони коханці, а між ними нічого немає і бути не може. І це їй вилізло боком — люди почали її хейтити за її ж поведінку. 

Ярослава каже, що головна місія – стати щасливими. Фото: Instagram Slavia

У мене немає ідеї фікс швидше знайти собі чоловіка

— Ви вже зібрали свою музичну команду? Чи всім займаєтеся сама?

— Команда ще формується. Наразі у мене є директор, який відповідає за концерти, організаційні моменти, зйомки. Багато чого беру на себе, оскільки моя співпраця з піар-менеджером не дала бажаних результатів. Розумію, що ніхто тобі так не допоможе, як ти сама, ніхто не буде за тебе переживати. Треба самій спілкуватися з людьми напряму, заводити знайомства, так набагато краще, цікавіше, ефективніше.

— Михайло подарував  вам квартиру. І говорив, що купив цю нерухомість ще два роки тому. Виходить, ви купували ще разом?

— Так, ми мали жити там удвох. Вже навіть зробили дизайн проєкту. Але тоді я як жінка відчувала, що ми втратили зв’язок, я не уявляла собі нашого майбутнього як подружжя. Казала — Михайле, давай спершу розберемося між нами. А він не мав на це часу. Говорив, що я все драматизую.

— Будете робити новий проєкт?

— Так. Мені цей проєкт не подобався. Тому тепер робитиму, як подобається мені. Але ще не всі питання закриті документально. Поки що все на словах.

— Припускаєте, що з часом, коли у кожного з’явиться нова родина, можете віддалитися одне від одного?

— Це природний процес. Якщо обом не цікаво, немає сенсу і продовжувати. І цього не треба боятися.

— Ви задоволені своїм нинішнім життям?

— Мені просто так нічого в житті не дається,  доводиться багато працювати, долати перешкоди, які виникають нібито на рівному місці. В моєму гороскопі є Сатурн, це говорить про те, що мені треба долати багато перешкод. Але там, де Сатурн, там зариті золоті злитки. І ці золоті злитки можна відкопати, тому я копаю (сміється).

У мене багато друзів. В мене є люди, які мене підтримують, мої рідні, моя сестричка Оля Марич, чудовий косметолог, працює півмісяця у Львові, півмісяця — у Києві і ці півмісяця живе зі мною. Моя мама  — моя Левиця-захисниця. Все в порядку. Все в мене добре.

— На побачення готові ходити?

— Готова. Але я нікуди  не поспішаю. У мене немає ідеї  фікс швидше знайти собі чоловіка чи одружитися. І питання віку мене не хвилює. Я за це не переживаю. Мені здається, у мене зараз такий ідеальний період, коли розумом я себе відчуваю років на 90, а тілом — на 17. Та й часу поки на це не вистачає.

— А на що витрачаєте свій час?

— От ціле літо готувалася  до концерту з оркестром. Для мене це дуже відповідальна справа. Я навіть схудла. У мене завжди була стабільна вага – 52 кг, а зараз — 48. Не встигала навіть поїсти чи поспати нормально (сміється).

Але без зайвої скромності скажу, що задоволена собою. Я поборола страх співати наживо. Я переборола свій комплекс, що виступати з оркестром, де 60 людей, — це складно. Але для цього я мала бути на висоті, щоб перед цими людьми не було соромно. Я багато працювала. Навіть відмовилася від суддівства у шоу «Співають всі!» і надала перевагу репетиціям. Проєкт – це гарне промо, гарна реклама, але в той момент я вважала, що не маю морального права когось судити, не маючи за спиною сольного концерту.

Будинок в селі Підгірці недалеко від Києва, де Дзідзьо подарував квартиру Ярославі. Але документи ще не оформлені. Фото: Instagram Dzidzio

Співачка зізнається, що коли лежить на сонечку, не читає книжку, не розмовляє по телефону… Просто спостерігає за природою. Фото: Instagram Slavia

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить