Співачка KRUTЬ уперше показала свої шрами на ногах

Співачка KRUTЬ уперше показала свої шрами на ногах

Фото: instagram.com/bandura_krut

Українська співачка та бандуристка KRUTЬ знялася у білизні та вперше розповіла, що з дитинства має шрами на ногах. У вісім років вона вилила на себе окріп.

— Коли мені було 8, я вилила на себе добрячу порцію окропу. Перша домедична у мене була — мазання сусідки олією моїх ніг (запам‘ятайте — ніколи такого не можна робити). Я лежала у лікарні 4 місяці. 3-4-та ступінь. Лікарі сказали, що можна пересадити шкіру, але грошей не було, — написала KRUTЬ у своєму інстаграмі.

За словами 27-річної співачки, вона нікому не показувала шрами до 18 років, не купалась на громадських пляжах, а під час близькості просила вимикати світло. Окрім того, у 16 років у дівчини стався гормональний збій, внаслідок чого з‘явилися целюліт та розтяжки. У дорослому віці вона зрозуміла, що її шрами унікальні й ніхто не має права оцінювати чужу зовнішність за уявними стандартами.

— Коли від мене пішов перший, а потім другий хлопець — до мене дійшло. Походу, зовнішність нічого не вирішує. Зовнішня краса може бути виключно елементом турботи і любові до себе. Тоді я зрозуміла: що б я із собою не робила і як би не намагалась сподобатись комусь, любити мене і бути зі мною однаково будуть за інше. Точно не за зовнішнє. І ніхто ніколи мені не сказав, що мої шрами некрасиві, — підкреслила співачка.

KRUTЬ — 27 річна співачка, композитор і бандуристка родом з Хмельницького. Її справжнє ім’я — Марина Круть. У 2023 році  KRUTЬ посіла друге місце у національному відборі на “Євробачення” з піснею “Колискова”, на конкурс до Ліверпулю поїхали переможці — гурт TVORCHI. KRUTЬ — автор пісні “То таке життя”, яка стала саундтреком до фільму “Я працюю на цвинтарі”.

Фото: instagram.com/bandura_krut

Фото: instagram.com/bandura_krut

Фото: instagram.com/bandura_krut

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить