Співак та воїн ЗСУ Михайло Панчишин на «Голосі країни» розвернув чотири крісла і довів Дорофєєву до сліз

Співак та воїн ЗСУ Михайло Панчишин на «Голосі країни» розвернув чотири крісла і довів Дорофєєву до сліз

Фото: скриншот видео youtube.com/Голос країни

У другому випуску шоу «Голос країни-13» на сцені виступив співак та ветеран війни Михайло Панчишин. Артист виконав авторську композицію «Невідомий герой», написану разом зі своїми побратимами, розвернувши всі чотири тренерські крісла.

З початку повномасштабної війни артист став на захист України, воював у Київській області, а згодом у Бахмуті. У місті під час тяжких боїв він отримав контузію.

– Я до війни був співаком. 24 лютого почалося бомбардування і я пішов до ЗСУ. Відслужив майже рік. Наш підрозділ їздив у Ірпінь, Бучу. Нам дали бойове завдання поїхати до Бахмута. Ворог воює дуже підло. Я особисто бачив, як фосфор падає у Бахмуті. Ми зайшли в саме пекло. Так сім днів обстрілів без перерв. Кожен приліт біля тебе – контузія. Нас окупанти взяли в обручку. Я думав, якщо я звідси виберуся живим, то зроблю так, щоб про цей бій не забув ніхто, щоб не забули хлопців, які там загинули. Я висвітлюватиму їхню славу, — зізнався співак.

Панчишин відслужив майже рік, зараз комісований за станом здоров’я. Після повернення додому музикант написав альбом пісень, в основу яких лягли реальні історії побратимів.

— Я хочу стати голосом невідомих героїв, що полягли в боях. Я хочу стати голосом країни, щоб підняти людей, і ми швидше виграли війну, — уточнив він.

Після виступу тренери аплодували Панчишину стоячи. Почувши історію Михайла, співачка Надя Дорофєєва розплакалася, подякувавши йому за мужність та захист країни. Сам музикант вибрав команду Артема Пивоварова, бо зі шкільних часів є його фанатом.

Панчишину 25 років. Він колишній соліст гурту Ptashkin та переможець восьмого сезону шоу «Х-фактор». Найвідоміші його треки «Я солдат», «Паранойя», «Невідомий герой».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить