Соловій назвали «дурами» українських співачок, які не їдуть з концертами на фронт

Фото: instagram.com/soloviyka

Христина Соловій розкритикувала українських артистів, які не виступають перед військовими. Зокрема, вона назвала «дурами» артисток, що відмовили у концертах «Культурному десанту» Колі Сєрги. Про це Соловій сказала на брифінгу у Kharkiv Media Hub, присвяченому культурній та психологічній підтримці військових. 

— Ну, ми вже чули всі ці історії [від Колі Сєрги]. Як завжди, мені випадає щось коментувати про цих людей. Як правило, я цього не роблю. Але, якщо мова йде про цих співачок, яких ми маємо на увазі, я не можу нічого сказати, окрім того, що вони просто дури. Я би розвинула цю думку таким чином, що з’явилося дуже багато перевзуванців та пристосуванців, перевзуванок та пристосуванок. І всі вони дуже навчилися існувати в неіснуючій інфраструктурі українського шоубізу і розуміють, як легко можна впливати на аудиторію. Як просто можна, ще вчора будучи бажаним артистом в росії, сьогодні записати цілу низку пісень українською мовою чи переінакшити тексти українських поетів і примазатися до свідомого українства. І такі люди, маючи ще один важливий інструмент, маючи популярність, авторитет та соціальний капітал вони не їдуть на фронт, тому що вони дури», — сказала Соловій.

Соловій розповіла, що часто виступає перед військовими, а після повернення до Києва її «іноді бісить мирне життя і розслаблені люди, які ходять і витрачають гроші». 

У коментарях під дописом в Інстаграмі Соловій уточнила, що не мала на меті «розділити» суспільство. Співачка вважає, що під час війни місія артиста полягає в у тому, щоб надавати підтримку та натхненням військовим, виступаючи для них із концертами.

У червні засновник «Культурного десанту» Коля Сєрга сказав, що артистам, які раніше виступали в Росії, потрібно «подивиться в очі хлопцям, хто воює за країну». Зокрема він заявив, що якщо Світлана Лобода наважиться поїхати на фронт, то це стане «прикладом для інших артистів».  У серпні Сєрга сказав, що Тіна Кароль декілька разів обіцяла «Культурному десанту» виступити з концертами для військових, але в останній момент відмовлялася.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Христина Соловій (@soloviyka)

 

 

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить