Солістка Kazka Заріцька розповіла, коли планує зіграти весілля з бойфрендом

Фото: instagram.com/kazka.band

Солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька у травні цього року оголосила про заручини з коханим музикантом і motion-дизайнером HAWX Павлом Тараненком, проте офіційно пара поки що не оформила свої стосунки. В інтерв’ю Славі Дьоміну артистка зізналася, що вони із коханим хочуть зіграти весілля, але після закінчення війни.

— Ми дуже хочемо, щоби була перемога. Ми прямо мріємо, щоб можна було зі спокійною душею веселитися і розуміти, що ми заслужено [це робимо], а не коли неприємно через совість. Знаєш, коли веселишся, а там усі [на фронті] страждають. Хочеться, щоб це було прямо по-людськи, щоб можна було всю ніч тусуватися, не ховатися і думати «Блін, це ж зараз комендантська година, це якось неправильно».

Пара замислюється про скромну церемонію і хоче, щоб весілля не було схоже на ті, на яких вони вже побували.

— Я думаю, ми зробимо таке досить скромне весілля. Ми зараз саме обговорюємо дати. Мені Паша (коханий артистки — Авт.) постійно каже: ‘Я хочу називати тебе дружиною». Ми розуміємо, що вже хочеться стати справжньою родиною, тому хотілося б одружитися в червні наступного року, — наголосила виконавиця. — Моє ідеальне весілля не те, на яких я виступала.Хочу, щоб вона не була схожа.Ми виступали багато де.Я вже бачила все, але хочеться чогось незвичайного.Не хочеться всіх цих ведучих, конкурсів.Ось із цим проблемка.

Заріцька та її коханий знають один одного багато років. Пара познайомилася в компанії спільних друзів, а потім почала зустрічатися. Вперше співачка показала бойфренда у вересні 2022 року.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить