Слава Дьомін розкрив, де знаходиться телеведучий Андрій Доманський

Слава Дьомін розкрив, де знаходиться телеведучий Андрій Доманський

Фото: instagram.com/inter_tv_channel

Телеведучий Андрій Доманський, який працював на телеканалі «Інтер», після початку повномасштабної війни зник з медіаполя і не з’являється у соцмережах. У новому випуску «СлаваПро» Слава Дьомін розповів, що після вторгнення РФ шоумен виїхав з України і наразі разом із сім’єю перебуває в одній із країн Балтії.

– Наші спільні знайомі розповіли, що, за їхніми даними, Андрій вже давно виїхав із країни. Зараз, під час повномасштабного вторгнення, з його телевізійним минулим тут нема чого робити, — зазначив Дьомін.

Радіоведучий також додав, що 49-річний Доманський виїхав із країни на законних підставах, оскільки є багатодітним батьком. У телеведучого 5 дітей від трьох різних жінок: Василь та Лада – від першої дружини Юлії, Василина– від телеведучої Лідії Таран, з якою жив у цивільному шлюбі, а також Кіра та Віра від теперішньої дружини Марини.

За період повномаштабного російського вторгнення Доманський лише одного разу вийшов на зв’язок, розмістивши у соцмережах пост із вдячністю волонтерам, але через хвилю хейту закрив свої сторінки, а потім і зовсім їх видалив.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить