«Що за маячню ти пишеш?»: Кондратюк відповів на пропозицію Козловського підписати мирову угоду

Фото: youtube.com/Слава Дьомін

Продюсер Ігор Кондратюк відповів експідопічному Віталію Козловському, котрий напередодні запропонував йому підписати мирову угоду. У коментарях до публікації Козловського на Facebook Кондратюк заявив, що не готовий це обговорювати, оскільки їхній конфлікт уже давно врегульований згідно із законом. Відповідно до виконавчого провадження, на його користь стягується лише 1/5 частина військової зарплати співака.

— Що за маячню ти пишеш? «Кейс»… Питання твоєї неетичної зухвалої протизаконної поведінки порушника авторських прав же давно урегульовано українськими судами! Бо до судів ти морозився, поводився неадекватно і не хотів сприймати прохань/зауважень/пересторог з нашого боку.  Повторюю: питання ДАВНО урегульовано судами. Вони винесли свій вердикт щодо тебе і твоїх порушень. Не пости своє, вибач, лайно, не вводь людей в оману! (Звертаюсь до давно глухої «зірки» ВК), — написав Кондратюк.

«Війна» між Козловським та Кондратюком триває з 2012 року, після того як артист в односторонньому порядку розірвав ділові відносини з експродюсером. Останній заборонив співакові виконувати 49 пісень, написаних під час їхньої співпраці, проте той включав їх до концертної програми. У відповідь екснаставник звинуватив артиста у порушенні авторських прав. На початку жовтня у ЗМІ писали, що продюсер нібито забирає у виконавця «левову частку його військової зарплати», проте Кондратюк спростував ці чутки.

Фото: facebook.com/VitaliyKozlovskiy/

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить