Що Брітні Спірс пише у своїх мемуарах про зіркових колег — Мадонну, Періс Гілтон, Джастіна Тімберлейка

Фото: Getty Images

Американська співачка Брітні Спірс заявила, що її книга «Жінка в мені» після першого дня продажів стала найбільш продаваними мемуарами знаменитостей в історії. В українському перекладі мемуари вийдуть у червні 2024 року у видавництві «Наш формат». Проте вже зараз можна прочитати фрагменти, опубліковані світовими таблоїдами. Видання US Weekly опублікувало уривки, у яких Брітні Спірс згадує інших знаменитостей. 

Джастін Тімберлейк

Брітні Спірс та співак Джастін Тімберлейк зустрічалися з 1998 по 2001 рік. Тоді співачка стверджувала, що Джастін став її першим чоловіком. В мемуарах Спірс зізналася, що насправді втратила цноту в 14 років, але батько наполягав на образі «незайманки». У мемуарах Брітні вперше зізналася, що завагітніла від Тімберлейка і зробила аборт.

— Це стало для мене сюрпризом, але не було трагедією. Я дуже любила Джастіна. І завжди думала, що колись у нас буде справжня родина. Але Джастіна вагітність не втішила. Він сказав, що ми не готові до дитини, і надто молоді, щоб бути батьками. Якби це було лише моє рішення, я б так не вчинила. Але Джастін був переконаний, що не хоче бути батьком. До цього дня аборт — найболючіша річ, яку я коли-небудь переживала у своєму житті.

Брітні Спірс та Джастін Тімберлейк у 2001 році. Фото: Getty Images

Мадонна

У 2003 році на церемонії вручення премії MTV Video Music Awards Мадонна, Брітні Спірс та Крістіна Агілера виконували трек Like A Virgin. Під час виступу Мадонна поцілувала Брітні в губи, цей поцілунок вважають одним із найвідоміших в історії поп-музики.

— Приголомшливо красива, вона випромінювала силу та впевненість. У той час мені були потрібні невеликі поради. Я була збентежена своїм життям. Вона намагалася наставляти мене. Вона сказала, що я повинна обов’язково взяти тайм-аут для своєї душі, і я спробувала це зробити. Вона уособлювала силу, яку мені потрібно було побачити. Якби я могла повернутися назад, я б спробувала стати сама собі батьком, власним партнером, власним захисником, як це робила Мадонна.

Поцілунок Мадонни та Брітні у 2003 році. Фото: Getty Images

Періс Гілтон

На початку 2000-х Брітні Спірс та спадкоємиця готельної імперії Періс Гілтон регулярно потрапляли на перші газетні шпальти завдяки своїм вечіркам.

— Однією з людей, яка була найдобрішою до мене, коли я справді потребувала ласки, була Періс Гілтон. «Фаза вечірок» ніколи не була такою дикою, як це показувала преса.

Брітні Спірс та Періс Гілтон у 2008 році. Фото: Getty Images

Опра Уінфрі

Брітні Спірс дала інтерв’ю Опри Уінфрі лише один раз — у 2002 році. Перед виходом мемуарів ходили чутки, що Брітні прийде на шоу Уінфрі, проте цього не сталося. 

— Я була вдячна, коли Опра сказала мені на своєму шоу, що моя сексуальність не стосується жодної іншої людини. І що, коли справа дійде до незайманості, [вона сказала] «тобі не потрібно робити всесвітнє оголошення».

Мемуари «Жінка в мені» вийшли майже через два роки після того, як суд звільнив співачку від тотального контролю батька Джеймса Спірса. 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить