Сенцов показав рідкісне фото 19-річного сина та розповів про його складний діагноз

Сенцов показав рідкісне фото 19-річного сина та розповів про його складний діагноз

Фото: facebook.com/oleg.sentsov

Український режисер Олег Сенцов, який воює у складі ЗСУ на передовій, показав у соцмережах рідкісний знімок 19-річного сина Владислава та вперше розповів про його складний діагноз. За словами кінодіяча, за три роки лікарі діагностували у його спадкоємця аутизм.

– Владу було три роки, коли йому поставили діагноз аутизм. Важко прийняти, що твоя дитина не така як інші, але ще важче боротися з хворобою від якої немає ліків. Влад не розмовляв до шести років, не вмів грати іграшками, а просто кидав їх та ходив безцільно по колу. Ми теж ходили по без кінцевому колу лікарів, пробуючи усі методики, які тільки існували. Влада вигнали з двух звичайних дитсадків і він опинився в спеціалізованому. Його вдалося стабілізувати. Він заговорив, мало та погано, але заговорив. Почались щоденні зайняття, переважно вдома, де годинами йому доводилося втовкмачувати елементарні знання. , — зазначив режисер у Facebook.

Хлопець навчався у спецшколі, де відвідував театральний гурток, але через булінг з боку однолітків пішов із неї. Сенцов зізнався, що після окупації Криму Росією не бачив сина понад п’ять років, тому Влад виріс без нього. Після звільнення з російського полону режисер перевіз спадкоємця до Києва, де той закінчив звичайну школу та вивчив українську. А напередодні хлопець вступив до бюджету до Київського національного університету ім. Карпенка-Карого.

— З самого дитинства Влад любив дві речи: казки та малювати. Йому 19 років і він продовжує любити те саме, тому що досі живе як дитина. Можливо він залишиться таким назавжди, але головне, щоб він залишався такою ж світлою дитиною. Сьогодні стало відомо, що Влад зміг вступити в університет Карпенко-Карого на бюджет. Син з такої нагоди жарить дома відбивні, — підсумував Сенцов.

З липня 2022 року Олег Сенцов року одружений з юристом Веронікою Вельч. Пара виховує піврічного сина Дем’яна. Окрім Влада, від першої дружини режисер також має доньку Алину. Відомо, що режисер також має ще одну доньку Емму від фотографа Юлії Бабич.

Фото: facebook.com/oleg.sentsov

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить