Саша Бо пояснила, чому в подкасті назвала майбутню доньку своєю «дівчинкою конкуренткою»

Саша Бо пояснила, чому в подкасті назвала майбутню доньку своєю «дівчинкою конкуренткою»

Фото: instagram.com/sashaabo

Блогер Саша Бо (Олександра Тарнавська) відповіла підписникам, які розкритикували її за слова про майбутню доньку на зйомках подкасту «Розлючена». У розмові з Аліни Шаманською інфлюєнсер зазначила, що боїться бути мамою дівчинки, оскільки в будинку з’явиться ще одна «дівчинка-конкурентка». У відповідь користувачі соцмереж звинуватили блогерку в егоїзмі і дорікнули нарцисичним розладом. Сама ж Саша зазначила, що не принижувала майбутню дитину, а говорила лише про реакцію чоловіка на довгоочікуване поповнення у родині.

— Смішно спостерігати за тим, як бомбить жінок через мої слова про «дівчинку конкурентку». Мені вас щиро шкода. Ваше бажання домахатись хоча б до чогось у підкасті перемогло здоровий глузд. Такими висловлюваннями я хотіла підкреслити, якою бажаною буде дівчинка саме для мого чоловіка, тому що в той момент ми говорили саме про реакцію Платона на дитину. Я мріяла про донечку все своє життя і вона буде поза конкуренцією. Ціную вашу увагу, але цього разу — мимо. Ідіть до ср*ки, токсіки, — написала в соцмережах Саша.

Пізніше у сторіс блогерка також потролила «скандал», опублікувавши знімок з усмішкою на обличчі на прийомі УЗД:

– Саме такими очима мама дивиться на майбутню конкурентку, – пожартувала Саша.

Для Тарнавської це буде третя дитина, а її чоловіка Платона первісток. Пара одружилася у вересні 2022 року. Сашко також виховує двох синів від колишнього обранця, блогера Ігоря Пустовіта, з яким скандально розлучилася у 2021 році.

Фото: instagram.com/sashaabo

Фото: instagram.com/sashaabo

Фото: instagram.com/sashaabo

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить