Саша Бо пояснила, чому в подкасті назвала майбутню доньку своєю «дівчинкою-конкуренткою»

Фото: instagram.com/sashaabo

Блогерка Саша Бо (Олександра Тарнавська) відповіла підписникам, які розкритикували її за слова про майбутню доньку на зйомках подкасту «Розлючена». У розмові з Аліною Шаманською інфлюенсер зазначила, що боїться бути мамою дівчинки, оскільки вдома з’явиться ще одна «дівчинка-конкурентка». У відповідь користувачі соцмереж звинуватили блогерку в егоїзмі та дорікнули нарцисичним розладом. Сама ж Саша зазначила, що не принижувала майбутню дитину, а говорила лише про реакцію чоловіка на довгоочікуване поповнення у родині.

— Смішно спостерігати за тим, як «бомбить» жінок через мої слова про «дівчинку-конкурентку». Мені вас щиро шкода. Ваше бажання домахатись хоча б до чогось у подкасті перемогло здоровий глузд. Такими висловлюваннями я хотіла підкреслити, якою бажаною буде дівчинка саме для мого чоловіка, тому що на той момент ми говорили саме про реакцію Платона на дитину. Я мріяла про донечку все своє життя, і вона буде поза конкуренцією. Ціную вашу увагу, але цього разу — мимо. Ідіть у д*пу, токсики, — написала у соцмережах Саша.

Пізніше у сторіс блогерка також потролила «скандал», опублікувавши знімок з усмішкою на обличчі, коли проходила УЗД.

– Саме такими очима мама дивиться на майбутню конкурентку, – пожартувала Саша.

Для Тарнавської це буде третя дитина, а для її чоловіка Платона — первісток. Пара одружилася у вересні 2022 року. Саша також виховує двох синів від колишнього чоловіка блогера Ігоря Пустовіта, з яким скандально розлучилася 2021 року.

Фото: instagram.com/sashaabo

Фото: instagram.com/sashaabo

Фото: instagram.com/sashaabo

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить