Репер OTOY розповів про брата-захисника, який загинув під час прориву на «Азовсталь»

Репер OTOY розповів про брата-захисника, який загинув під час прориву на «Азовсталь»

Фото: скріншот відео youtube.com/ҐРУНТ

Репер OTOY розповів про загибель двоюрідного брата-захисника Дмитра в окупованому Маріуполі. В інтерв’ю YouTube-каналу «Ґрунт» артист зізнався, що довгий час родич вважався зниклим безвісти. OTOY був одним із тих, хто звертався з проханням до гурту Kalush Orchestra сказати про «Азовсталь» зі сцени «Євробачення-2022». Пізніше сім’я дізналася, що воїн загинув під час прориву окупантів на «Азовсталь» у квітні 2022 року.

— У моєму житті з моменту народження був відсутній такий батьковий прототип. Свого батька я батьком не можу назвати. Біологічно – так, але фактично – ні. Якщо ми говоримо про інститут сім’ї та батьківства як таке, то в мене цього не було. Не було на кого подивитися. І ось Дмитро – це найкращий батько. Це найвірніший друг, найрозумніший старший брат для всіх своїх братів. Його турбота про близьких абсолютно безкорислива, без очікування якоїсь вигоди у відповідь, – поділився спогадами виконавець.

Репер із особливою теплотою згадує брата, який усе життя був для нього прикладом чоловіка, брата та батька. Дмитро став на захист батьківщини ще 2015 року, коли російські війська окупували Донбас.

— Він воював ще з часів Широкиного, бо він родом із тих країв. Його батьки перебували в окупації, коли вже сталася блокада Маріуполя. Він пішов із військ тимчасово у 2017 році, потім повернувся. Повномасштабне вторгнення застало його в лавах бригади «Азов», де він був, власне, від початку. Загинув під час прориву на «Азовсталі» 15 квітня 2022 року, — додав OTOY.

Раніше танцюрист та захисник ЗСУ Назар Грабар розповів про загибель рідного брата Іллі під Бахмутом. Хлопець потрапив під артилерійський обстріл, коли Назар був госпіталізований до лікарні з пораненням. Сім’я військового після його смерті зареєструвала фонд імені Іллі Грабара, що допомагає дітям.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить