Проросійська пропагандистка Анна Ревякіна заявила, що Сергій Сивохо живий, але у важкому стані

Поетеса з Донбасу Анна Ревякіна заявила, що Сергій Сивохо живий, але у важкому стані

Український телеведучий, гравець КВК та екс-радник секретаря РНБО Сергія Сивохо живий, але у нього розвинулась поліорганна недостатність. Про це у своєму телеграм-каналі повідомила поетеса із Донецьку та проросійська пропагандистка Анна Ревякіна.

Спочатку Ревякіна повідомила про смерть Сивохо, але вже через декілька годин оновила свій допис.

— Надійшла нова уточнена інформація щодо Сергія Сивохо: Через безнадійність ситуації його швидше за все відключатимуть від системи підтримки життя. У нього на тлі сепсису розвинулася поліорганна недостатність. Повідомляють, що лікарі сказали, щоби близькі прощалися, — написала Ревякіна.

Ревякіна заявила, що Сивохо живий, але у важкому стані. Фото: t.me/annarevyakina

Останній допис у Фейсбуці Сивохо зробив 6 жовтня.

У 2020 році Сивохо створив «Національну платформу примирення та єдності», яку пізніше перейменував на «Національну платформу відновлення та єдності». Ця організація допомагає українцям, які постраждали внаслідок війни з Росією, надаючи гуманітарну допомогу. Зокрема, Сивохо публікував про відправку допомоги в Донецьку область. За його записами, здається, він перебував в Україні.

Сервій Сивохо став відомим завдяки своїй участі в КВК, особливо в команді «Дрім-Тім». У 2000-х роках він вів розважальну програму «Прихована камера» на телеканалі 1+1. З 2011 по 2013 роки був креативним продюсером шоу «Велика різниця по-українськи». Також був членом журі першого сезону «Ліги сміху», створеної «Студією Квартал 95».

У 2019 році Сивохо вирішив спробувати себе в політиці. Він балотувався на посаду народного депутата від партії «Слуга народу» в Донецькій області, але не отримав достатньо голосів. З жовтня 2019 року до березня 2020 року він працював як позаштатний радник Секретаря Ради національної безпеки і оборони з питань реінтеграції і відновлення Донбасу.

У березні 2020 року в Києві відбулася презентація «Національної платформи примирення та єдності», але це призвело до скандалу та судових справ. Сивохо назвав конфлікт на Донбасі «внутрішньоукраїнським», після чого його оточили ветерани АТО. Розпочалась сутичка, під час якої Сивохо впав. Сивохо подав на ветеранів позови в суд.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить