Продюсер Іван Клименко розповів, як вигадали псевдонім для Alyona Alyona

Фото: instagram.com/vanek.klimenko

Один із наставників нового сезону шоу «Голос країни», музичний продюсер Іван Клименко вперше розповів, як вигадали псевдонім Alyona Alyona. В інтерв’ю музичному експерту та піар-спеціалісту Саші Варениці на YouTube-каналі «Go West» Клименко зізнався, що команда визначилася із назвою проєкту за п’ять хвилин до підписання контракту.

— У нас тоді ще не було назви проєкту. Вона ж [на початку називалася] Альона Аль-Каїда. Назву Alyona Alyona ми вигадали за п’ять хвилин до підписання контракту. Тобто ми прямували [підписувати договір] на стадії того, що скоро запускатимемо все, а в нас навіть немає назви. Ми їхали в машині і всією компанією думали «А в контракті якось треба вказати назву проєкту». Я говорю «Альона, Таня, думай!». І воно якось так спільними зусиллями… Альона каже «Я навіть у паспорті Альона, не Олена». І нам усім разом прийшла ідея, що якщо вона Альона, то нехай буде просто «Alyona Alyona».

Продюсер додав, що команда хотіла зробити проєкт максимально продуманим, тож його запуск відкладали.

— До цього два роки вже як було написано пісню «Рибки», ми створили «Відчиняй». Більшість пісень було створено, перш ніж ми їх запустили. Просто ми ходили, з усіма радилися. Хотілося зробити запуск проєкту максимально продуманим, — уточнив він.

На початку кар’єри Alyona Alyona читала реп, публікуючи його на YouTube, у грудні 2018 року її кліп «Рибки» зібрав мільйон переглядів. Пізніше під тиском педагогів Альона звільнилася з роботи у дитячому садку та переїхала до Києва будувати музичну кар’єру. У 2021 році реперша стала виконавицею року за версією української премії YUNA та виграла інтернет-голосування європейської музичної премії MMETA. Найвідоміші її треки: «Рибки», «KUPALA», «Гармата», «Рідні мої», «Не втратимо зв’язок», «Залишаю свій дім».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить