Прем’єри тижня: Kola заспівала про почуття до коханого, а O.Torvald записав альбом з голосовими побратимів

Прем’єри тижня: KOLA заспівала про почуття до коханого, а O.TORVALD записав альбом із голосовими побратимів

Фото: прес-служба KOLA

Jerry Heil — «Благословенна Земля»

Jerry Heil до Дня Української Державності записала наповнену смислами пісню «Благословенна Земля». У ній згадані постаті, що формували державність України на самому початку, переломні події сучасності, що впливають на наше майбутнє. Трек містить у собі й історичне підґрунтя. Зокрема, згадки про бога грому Перуна, річку Почайна, в якій Володимир Великий хрестив Русь, будівництво валів Ярославом Мудрим та інші.

– Такі музичні твори мають створюватися саме для того, щоб карбувати, як на монетах, у пам’яті народу важливі постаті, події – те, що формує для нас національні цінності, – зазначила Jerry Heil.

O.TORVALD – «Голосові»

Рок-гурт O.TORVALD випустив міні-альбом і однойменний сингл «Голосові», присвячений загиблим побратимам Жені Галича. До платівки також увійшли три аудіоповідомлення, записані військовими під час боїв у Бахмуті. Ці голосові надіслали музикантові захисники, які проходили з ним військову службу.

— Я присвячую цей трек загиблим побратимам. Хлопці, назавжди у строю, – поділився артист.

KOLA — «Під крилом»

KOLA запрем’єрила трек «Під крилом» про важливість присутності надійної коханої людини у житті кожного з нас.

— Ця пісня про ті неймовірні почуття, які тебе охоплюють, коли обіймає твоя кохана людина. Здається, що ось тут і зараз, у цей момент все добре, спокійно і можна не переживати, взагалі всі тривоги відступають, а душу наповнює гармонія, адже ти під тим самим «крилом» коханого. Дуже важливо мати в житті людину, яка тебе завжди підтримає, врятує від страхів і надасть сили. А коли між вами кілометри, досить лише подумки згадати ці обійми та відчуття, адже вони здатні оберігати і на відстані, — зізналася артистка.

Павло Зібров — «Крізь кордони»

Головний вусач країни Павло Зібров презентував пісню «Крізь кордони», в якій оспівує почуття любові на відстані. Музику та слова до композиції написав Ростислав Галаган, а відео анімацію створила Анастасія Панконіна.

— «Крізь кордони» — пісня, яка торкнеться глибини душі всіх роз’єднаних війною сімей, про кохання, яке не має меж, про справжні почуття, які багатьох з нас мучать у ці важкі моменти, коли ти не можеш бути поряд з коханою людиною, але крізь межі на крилах думками летиш до нього. — Коментує співак.

KALUSH — «До берега йду»

Гурт KALUSH віпустив кліп на трек «До берега йду», який закликає слухачів залишатися вірним самому собі та бути незламним перед перешкодами, що трапляються у житті. KALUSH використовує метафори човна та берега, що символізують життєвий шлях та мету, яку кожна людина має в житті.

— Наша нова пісня про подолання труднощів, про внутрішній дух. Ми закликаємо бути вірними собі, не піддаватися впливу, впевнено йдучи своєю дорогою і знаходячи у собі сили та мотивацію. Тому вірте в себе і в те, що ви робите, попри все”, — розповів про прем’єра фронтмен групи Олег Псюк.

TAYANNA — «Вітер у волоссі»

Виконавиця TAYANNA представила трек «Вітер у волоссі» про вміння бути самим собою, любити та ловити красу від того, що нас оточує довкола. За словами артистки, пісню було написано ще два роки тому.

YAROMIYA — «Ромашка»

Співачка YAROMIYA випустила кліп на пісню «Ромашка», в якому оспівує кохання, але й при цьому закликає не потрапляти до «любовних мереж», з яких потім складно вибратися. А пари в кліпі, ніби відбивають хаотичність та різноманітність людських стосунків і якою буває любов.

— Всім закоханим парам присвячується. Кохання – це неймовірне почуття, яке рятує всіх нас сьогодні, але й почуття, яке легко може стати мелодрамою та занапастити. Говорять без кохання жити легше, але все тоді не має сенсу. Відчувайте! Любіть! Але пам’ятайте про своє я, — зауважила YAROMIYA.

MELESHKO — «Сяй»

Солістка ансамблю пісні та танцю ЗСУ Маргарита Мелешко, відоміша під псевдонімом MELESHKO, представила трек «Сяй» з майбутнього міні-альбому «Ти така не одна». Він присвячений одразу двом темам: протистояння ейджизму та заклику не мовчати, коли тобі страшно, боляче, або тебе ображають.

— На жаль дискримінація жінок за віком є ​​гострою та дуже актуальною. Успішність і професіоналізм людини визначає не вік, а те, якою вона є. «Сяй» закликає любити, цінувати себе та пам’ятати, що сяяти можна і потрібно протягом усього життя, а не до певного віку, – поділилася MELESHKO.

TEREN — «Парубок»

Співачка TEREN випустила сингл «Парубок», у якому закликає хлопців бути щирими та висловлювати свої почуття.

– Важливо! Це не про кохання, це про пристрасну закоханість, про те, від чого гориш і чим гориш сама. Я смілива жінка! Я можу сказати про почуття, не боячись зустріти правду, якою б вона не була. «Парубок» — це певна сповідь, я зізнаюся людям у тому, що відчуваю. Кожна фраза в пісні горить відвертістю та багатогранністю моїх емоцій. Я закликаю хлопців та всіх-всех людей «бути сміливішими». Тільки так ви зможете набратися необхідного досвіду і бути на крок ближчим до свого істинного кохання» — зазначила TEREN.

Димна Суміш — «Стіна»

Фронтмен гурту «Дімна Суміш» Саша Чемеров перевипустив пісню «Стіна», записану ще 2001 року. Трек про токсичність відносин між коханцями, між друзями, між системою та особистістю сьогодні набув зовсім інших смислів. Він про період, коли кожен із нас будує «стіну» між українцями та росіянами, між Києвом та Москвою, між світлом та пітьмою.

— Пісня «Стіна» була написана у час, коли українська мова в культурі знаходилася під чоботом російської пропаганди. На той момент музика «Димної Суміші» не вписувалася в реалії та настрої країни, випереджаючи час на роки. Пісню не приймали на радіо, стрімінгових платформ не існувало. Я почував себе божевільним вісником бурі, якого ігнорує і не розуміє майже все плем’я.

«Мертвий півень» та Христина Соловій — «Гобелен»

Музиканти «Мертвий півень» та співачка Христина Соловій заспівали дуетом пісню «Гобелен». Ідея перевипустити трек колективу 1997 року прийшла гурту після виступу на концерті-презентації книги Сергія Жадана «Птаха» у Львові.

TRAVINSKIY & ROMARO — «Знову прийду»

Виконавці TRAVINSKIY та ROMARO представили трек «Знову прийду», де у поєднанні мелодій pop та ритмів hip-hop розкривають дві історії вразливого кохання.

— Ця пісня — про те, як кохання може бути складним, але воно завжди варте того, щоб за нього боротися. Ми хочемо, щоб наша музика дотримувалась глибини почуттів та була притулком для тих, хто поділяє наші переживання, – зазначив TRAVINSKIY. — Працюючи з TRAVINSKIY над «Знову прийду», ми зрозуміли, що маємо спільний погляд на те, яким має бути справжній хіт. Ця пісня — про зворотний зв’язок та підтримку, які здатні перевернути життя, — додав ROMARO.

Markus Riva — «Made in Ua»

Латвійський співак Маркус Ріва висловив свою підтримку нашій країні в україномовному треку MADE in UA. Це танцювальна поп-пісня, в якій артист асоціює Україну з коханою дівчиною, з якою він зараз у розлуці, а їхнє щире кохання «made in UA».

— Мене як особистість та як творчу одиницю сформувала Україна та українські люди. Я довгий час жив в Україні, працював, любив та творив. Я ніколи не забуду щирість, великодушність та доброту українського слухача, який прийняв мене, латвійського хлопця, як рідного. Україна – це моя друга Батьківщина. Я її підтримуватиму все своє життя, тим більше в такий скрутний час, — поділився співак.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить