Прем’єри тижня: дует Білик із Мироненком і пісня-звернення до дівчини від Барських

Прем’єри тижня: дует Білик із Мироненком і пісня-звернення до дівчини від Барських

Max Barskih — «Не плач»

Max Barskih презентував перший сингл «Не плач» із майбутнього україномовного танцювального альбому «Зорепад», вихід якого заплановано 8 вересня. У пісні артист звертається до дівчини, яка переживає нещасливе кохання і просить її не довіряти «мудакам».

— Для роботи над створенням цього альбому я відклав написання своєї англомовної платівки. Це рішення я ухвалив під час туру містами України. Я відчув, наскільки сильно мій глядач потребує справжньої танцювальної музики, під яку можна як лікувати рани, так і випустити пару, скинути стрес та біль, — коментує прем’єру співак. — Мене дуже радують успіхи перших релізів, але я впевнений, що це лише початок.

Ірина Білик & Сергій Мироненко — «Відпусти»

Ірина Білик разом із учасником проєктів «Шанс» та «Караоке на Майдані» Сергієм Мироненком презентувала ліричний трек «Відпусти». Слова і музику написала сама народна артистка. Пісня розповідає про важке рішення — піти або залишитися в непростих стосунках двох фатально закоханих один в одного людей. 

— Мені так приємно співати у дуетах із талановитими співаками. Завжди, коли ми робимо колаборації – ми самі отримуємо задоволення від спілкування та теплих стосунків на студії. Хочеться щоб пісня «Відпусти» надихала наших із Сергієм шанувальників на ніжні та вічні почуття! А ми їх уже одержали, коли готували цю пісню до виходу в ефір», — розповідає Ірина Білик.

OLEYNIK — «Не згасай»

Ексучасник дуету «ДиО.фильмы» Вадим Олійник презентував авторську пісню «Не згасай», в якій описав свої емоції та переживання за час повномасштабної війни. Танцювальний трек ідеально впишеться у осінній плейлист. Трохи суму за літом, але попереду — все найкраще. 

Міша Правильний — «Невесела географія»

У головного редактора порталу Rap.ua Міші Правильного вийшов довгоочікуваний альбом «Невесела географія», деякі пісні із якого вже стали популярними. У дев’яти треках репер рефлексує про проблеми країни — війну, президентів, цивільних та військових, своїх та чужих, культуру і політику.