Помер італійський співак та переможець «Євробачення-1990» Тото Кутуньо

Помер італійський співак та переможець «Євробачення-1990» Тото Кутуньо

У міланській лікарні помер італійський співак та композитор, переможець Євробачення-1990 Тото Кутуньо. Про це інформагентству Ansa повідомив його менеджер Данило Манкузо.

Котуньо хворів декілька місяців. В останні дні йому стало гірше, через що довелося госпіталізувати у лікарню. 7 липня співак та композитор відсвяткував 80-річчя.

Тото Кутуньо був одним із найпопулярніших виконавців в Італії. Спочатку він будував кар’єру як автор пісень, зокрема написав музику до двох альбомів Адріано Челентано («Soli», 1979 і «Un po’ artista un po’ no», 1980. У 1980 Кутуньо переміг на фестивалі «Санремо» із піснею «Solo noi», а в 1990 на «Євробаченні» у Загребі з «Insieme 1992». Кутуньо багато гастролював по СРСР, у пострадянських країнах його знають насамперед як автора хіта «Lasciatemi Cantare» (укр «Дайте мені заспівати»), що вийшов у 1983 році.

У листопаді 2006 року Кутуньо виступив у «Палаці Україна». Тоді співак познайомився із президентом Віктором Ющенко і присвятив йому пісню «Insieme 1992», з якою виграв «Євробачення». У листопаді 2010 року Кутуньо виступив у Києві разом з сином Адріано Челентано — Джакомо. Кутуньйо тоді заспівав «Червону руту» Володимир Івасюка. Востаннє співак виступав в Україні 2 грудня 2015 році, коли давав концерт в Одесі. Концерт був під загрозою зриву через те, що Кутуньо незадовго до гастролей привітав президента Росії Володимира Путіна з Днем народження.

 

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить