Полякова стала на захист Джамали, яку розкритикували за виконання гімну України

Полякова стала на захист Джамали, яку розкритикували за виконання гімну України

Фото: instagram.com/polyakovamusic

Співачка Оля Полякова стала на захист Джамали, яку захейтіли за виконання гімну України під час благодійного футбольного матчу Game4Ukraine у ​​Лондоні. Артистка заспівала гімн у власній інтерпретації та з аранжуванням, чим викликала неоднозначну реакцію користувачів у соцмережах.

— Всім привіт, любі мої. Знаю, що несеться хейт у бік Джамали через її виконання гімну. Я послухала і хочу вам сказати, що це було дуже круто та талановито. Хочу сказати, що самобутність артиста є доречною під час виконання будь-якого твору. Якщо це зроблено чесно, з душею і талановито. І взагалі виконання гімну не повинно виглядати як на радянському параді. Це тріумф духу. А наш дух, український, це дух творчості, дух пошуку, дух самовираження. Тож, Джамала, це було фантастично. І як би складно не було співати на стадіоні (а це не лише велика відповідальність, а й технічна складність через затримку звуку), виконувати гімн – це неймовірні відчуття, – зауважила Оля у сторіс Instagram.

Напередодні сама Полякова також заспівала на благодійному матчі футбольного клубу «Шахтар» з англійською командою «Тоттенхем» у Лондоні. Артистка виконала гімн України в аранжуванні Дмитра Саратського.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Оля Полякова (@polyakovamusic)

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить