Петрожицька розповіла про романтичні заручини у Венеції та професію нареченого

Фото: instagram.com/petrozhitskaya/

Зірка серіалу «Папік» Даша Петрожицька розповіла, що коханий Олексій зробив їй пропозицію руки і серця під час відпочинку у Венеції. Хлопець родом із Харкова, але багато років живе у Німеччині, де працює аналітиком. Пара збирається жити на дві країни. Подробиці заручин акторка розповіла на подкасті Аліни Шаманської «Розлючена».

— Я заручена. Це не те що якийсь секрет. Просто нам двом здалося, що зараз це не дуже на часі. Зробити із цього якийсь інфопривід — ні… Можна сказати, що це було кохання з першого погляду. Закоханість. Я люблю його за те, якою з ним є я. Пропозиція зроблена в Італії цим літом. В останній день подорожі ми були у Венеції, каталися у гондолі. Я їду у цій гондолі, у мене брудна голова, панамка, шорти, майка, і тут ми запливаємо у вуличку, де нікого немає. І цей гондольєр починає співати. У той момент я подумала, настільки це романтичний момент — як у книжках. Льоша запропонував мене сфоткати, я лізу на невеличкий стільчик, повертаюся, щоб сфоткатися… а він стоїть [із обручкою]. Я хіхікала хвилини три і перепитувала: «Ти серйозно?» — розповіла акторка.

Акторка зізналася, що дуже хвилюється через стосунки на відстані і те, що доведеться жити на дві країни.

— Мій маленький страх — жити на дві країни. Я не знаю, як це буде, але ми ризикнемо. Він багато років там живе, працює. Він не бере німецьке громадянство, не хоче відмовлятися від українського. Мене зараз не лякає, що ми абсолютно дві різні людини, [хоча] раніше мені було страшно, — розповіла Петрожицька.

Для 32-річної Дар’ї цей шлюб буде другим. З 2010 до 2015 року вона була одружена з актором Петром Петрожицьким і навіть чекала від нього дитину. У неї стався викидень на перших місяцях вагітності.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить