Оскароносна Даян Воррен написала пісню для Тіни Кароль про Україну

Оскароносна Даян Воррен написала пісню для Тіни Кароль про Україну

У День незалежності України Тіна Кароль презентувала пісню «One nation under love», написану у співавторстві з оскароносною американською композиторкою Даян Воррен. Сингл має одразу дві версії — англійською та українською мовами. 

Прем’єра української версії «One Nation Under Love — Одне серцебиття» відбулася у святковому етері каналу 1+1, який проходив у форматі телемосту. Тіна Кароль виконувала пісню біля монумента «Україна-Мати» у Києві, а Дайан Уоррен акомпанувала співачці на тлі Статуї Свободи в Америці. Виступ знімала українська компанія WePlay Studios одночасно у двох країнах.

— Я написала пісню про країну, якій симпатизую, якою захоплююся, яка вимушено бореться за свою свободу. Про країну, яка не є ворогом, а є розумною, ціннісно-орієнтованою, здатною об’єднувати нації, доводячи, що вона є країною-лідером. Я щиро вірю в перемогу України. Я шукала голос, який може переконливо виконати соціальну пісню на весь світ, і побачила цей масштаб голосу в Тіні Кароль. Слава Україні! Перемоги та стійкості!, — сказала Даян Воррен. 

Тіна Кароль називає свою пісню «соціальною».

— Це більше ніж трек — це місія. Вдячна долі, що ми зустрілись з Даян. Я ніколи не перестану і не втомлюсь бути переконливою, бути талановитою заради боротьби, яка очищує нас від минулого та боронить нашу свободу, — розповіла співачка. 

Дайан Воррен – знаменита американська композиторка та авторка хітів Вітні Г’юстон («Could I Have This Kiss Forever», «I Didn’t Know My Own Strength»), Тоні Брекстон («Un-Break My Heart»), Шер («If I Could Turn Back Time»), Селін Діон («Because You Loved Me»), Леді Ґаґи («Til It Happens to You»), групи Aerosmith («I Don’t Want to Miss Thing»). 

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить