Осадча знялася для Vogue і розповіла про своє «несвітське життя»

Фото: vogue.ua/Ендрю Грей

Телеведуча «1+1» Катерина Осадча через 10 років знову знялася для українського Vogue. В інтерв’ю виданню Осадча розповіла, як користується своєю популярністю, щоб побудувати ефективну систему розшуку людей під час війни на державному рівні та про своє життя поза кадром.

Про соціальний проєкт «Знайти своїх»

У травні минулого року разом із телеканалом 1+1 Осадча запустила проєкт «Знайти своїх», яка допомагає у пошуках безвісти зниклих на війні людей. Програма виходить в ефірі Національного телемарафону новин і за цей час волонтери проєкту допомогли повернути додому 2600 осіб – ще три тисячі перебувають у розшуку.

– У стресових ситуаціях я акумулюю сили. Не тому що особлива – просто у мене такий характер. Цим треба користуватися. Я розумію, що будь-яке зволікання — це чиясь доля в полоні і, мабуть, втрачене життя.

Про відкриття іменного фонду

За півтора року роботи до команди Осадчої приєдналося 65 людей. У листопаді Катерина планує офіційне відкриття іменного фонду. Паралельно у співпраці із владними структурами Катерина намагається створити дієву юридичну базу для пошуку та порятунку людей.

— Ще рік тому я зарікалася це робити, — каже вона. — Але згодом прийняла, що для розвитку проєктів і залучення допомоги міжнародних партнерів потрібно будувати повноцінну структуру. Спілкування з такою кількістю людей, як зараз, у мене не було навіть за часів «Світського». Тепер мої герої — співробітники поліції, СБУ, Генпрокуратури й Офісу уповноваженого з прав людини.

Про реакцію політиків її на соціальну роботу

– Моя журналістська кар’єра не заважає, навпаки — мене впізнають. Але я зрозуміла, що в нашій політиці досі присутній сексизм.

Про долю капелюшків та проєкту «Cвітське життя»

— Зараз через постійні переїзди до капелюхів немає доступу. Я не знаю [чи вони знадобляться знову]. апитання, які мені цікаві тепер, наразі ставити не можна. Тому вони поки залишаться без відповіді.

Фото: vogue.ua/Andrew Grey

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить