Організатори Muzvar Awards дозволять учасникам ініціативи з ДонорUA потрапити за лаштунки премії

Організатори MUZVAR AWARDS дозволять учасникам ініціативи з ДонорUA потрапити за лаштунки премії

Фото: прес-служба «Музвар»

Номінанти та друзі порталу «МУЗВАР» разом із ДонорUA запустили велику соціальну ініціативу “Музика та победа у нашій крові!”, яка дозволить потрапити за лаштунки премії MUZVAR AWARDS. Кожен, хто здасть кров у період з 30 серпня по 26 вересня включно, матиме змогу отримати спеціальну знижку 10% на будь-який квиток церемонії та отримає доступ до прес-зони з можливістю особисто поспілкуватися з артистами.

Ця ініціатива покликана не лише допомогти вирішити проблему нестачі донорської крові для передової, а й популяризувати культуру донорства в Україні через молоді імена музичної індустрії. Персональна знижка буде доступна у кабінеті донора на платформі ДонорUA. Щоб її отримати, необхідно зареєструватися та зафіксувати донацію крові у системі. Крім того, донорам будуть доступні подарунки від інших партнерів ДонорUA.

Також у рамках ініціативи 22 вересня з 10:30 до 14:30 у київському ТРЦ Gulliver відбудеться «зіркова донація», де, окрім номінантів та експертів премії, візьмуть участь блогери, актори та представники креативної індустрії. Долучитися до цієї події зможуть усі охочі, попередньо ознайомившись із правилами підготовки до донації та протипоказаннями до донорства крові та її компонентів (тимчасовими та абсолютними).

Про ситуацію з донорською кров’ю в Україні:

  • до 2022 року в Україні 75% пацієнтів, які потребують переливання, не отримували кров вчасно чи взагалі. Після повномасштабного вторгнення РФ потреба у крові зросла ще 60%;
  • щоб забезпечити Україну кров’ю, її регулярно повинен здавати принаймні мільйон донорів;
  • донорську кров неможливо замінити іншими речовинами. 450 мл (одна донація) здатні врятувати життя трьом людям;
  • донорської крові гостро потребують поранені військові та цивільні, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів та атак.

Церемонія вручення MUZVAR AWARDS відбудеться 26 вересня о 16:00 у київському МЦКМ «Жовтневий палац». Для глядачів заспівають гурти KAZKA, СКАЙ, Tember Blanche та PROBASS ∆ HARDI, Джамала, Ганна Тричер, Positiff. Квитки на MUZVAR AWARDS 2023 можна придбати за посиланням.

ДонорUA – єдина професійна система рекрутингу та координації донорів. Платформа співпрацює з МОЗ України. У базі ДонорUA – понад 135 000 зареєстрованих донорів.

Фото: прес-служба «Музвар»

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить