«Опенгеймер» став найкасовішим байопіком в історії, зібравши в прокаті 912 мільйонів доларів

«Опенгеймер» став найкасовішим байопіком в історії, зібравши в прокаті 912 мільйонів доларів

Фото: Кадр з фільму

Фільм «Опенгеймер» режисера Крістофера Нолана став найкасовішим фільмом байопіком в історії. Картина про розробника атомної бомби зібрала у світовому прокаті 912,7 мільйона доларів, обігнавши попереднього рекордсмена «Богемне рапсодіо». У 2018 році кінострічка про життя співака Фредді Мерк’юрі завершила показ у кінотеатрах із підсумковою сумою у 902 мільйони доларів. Про це повідомляє The Wrap.

«Опенгеймер» вважається третім найкасовішим фільмом у кар’єрі Нолана. Двом іншим картинам режисера «Темний лицар» та «Темний лицар: Відродження» вдалося зібрати у прокаті понад мільярд доларів.

Фільм спільного виробництва Великобританії та США знятий за мотивами біографії «батька ядерної бомби», написаної Каєм Бердом та Мартіном Шервіном. Головні ролі у картині зіграли ірландський актор Кілліан Мерфі, а також Метт Деймон, Роберт Дауні-молодший, Емілі Блант та Рамі Малек.

Сюжет розповідає про життя фізика-теоретика Роберта Оппенгеймера і що призвело його до створення атомної бомби, роботи над «Манхеттенським проектом» та розслідування 1954 року, яке позбавило вченого допуску до секретних досліджень, а водночас слави та частково наукової кар’єри. В Україні прем’єра фільму відбулася 20 липня.

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить