Оля Цибульська розповіла про заробіток під час війни та розсекретила свій гонорар

Фото: скриншот youtube.com/Слава Дьомін

Співачка Оля Цибульська розповіла про свій заробіток у воєнний час. В інтерв’ю Славі Дьоміну артистка зізналася, що сьогодні заробляє завдяки проведенню весіль, хоча після повномасштабного вторгнення РФ сумнівалася, чи це доречно зараз.

— [Весілля] є. Скажу, що спочатку я важко на це наважувалася, було питання, чи доречно. Але потім я зрозуміла, що весілля – це про життя, про продовження життя. Щоразу, коли я погоджуюся, я проговорюю з молодятами, який формат, адже це не може бути, як раніше, з танцями на столах на 300 осіб. Це інші історії, це про продовження життя. Можливість відзначити створення нової сім’ї. І я одружила чотири пари військових. Гонорар не брала. Плакала, як дощ на Великдень, не могла зупинитись, – поділилася Оля.

Цибульська також розсекретила свій гонорар як ведучої. За словами артистки, зараз більшу частину зароблених коштів вона інвестує у розвиток своєї творчості.

— [До повномасштабної війни проведення весіль коштувало 2-3 тисячі доларів] якщо у парі. [Якщо одна, то дорожче]. Нині все залежить від ситуації: працюю я в парі, чи є якийсь музичний виступ. Близько 5 тисяч доларів. Мені з цього залишається мало. Я інвестую назад, мені дуже важливо, щоб машина їхала. У мене все ще немає брендових сумок та дорогих пальт. Є такий артефакт успішності – брендова сумка та інше. Але в мене інші міряли успіх у житті. Мені важливо було продовжувати знімати кліпи та записувати пісні, наймати людей на роботу, платити своїй команді. Я завжди роблю так, щоб усі отримали зарплату та щоб якась частина повернулася назад. Щоб була можливість накопичити на наступну пісню. У мене є зарплата, але все це глобально для того, щоб далі розвивати нашу українську індустрію. Я хочу, щоб український шоубізнес став бізнесом, – наголосила виконавиця.

Оля Цибульська здобула популярність після перемоги у проєкті «Фабрика зірок» і як телеведуча каналу М1. Найпопулярніші пісні — «Жду. Цьом», «Метелики-Бабочки», «Сукня біла», «Дівчинка». З 2014 року одружена з бізнесменом на ім’я Сергій. Вперше артистка розсекретила коханого у серпні 2022 року. Пара має 8-річного сина Нестора.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить