Олена Коляденко та Freedom ballet вперше в Україні покажуть бродвейський мюзикл «Кабаре»

Фото: прес-служба Freedom ballet

Хореограф Олена Коляденко та Freedom ballet вперше в Україні презентують бродвейський мюзикл «Кабаре». Прем’єра вистави відбудеться 1, 2 та 3 грудня у Київському національному академічному Молодому театрі. За угодою з правовласниками, команда отримала ліцензію лише на 20 ексклюзивних прем’єрних показів у столиці.

– Ця постановка для мене – це дуже цікавий виклик як для режисера. Це глибокий твір про людину та дилеми, з якими вона стикається протягом життя. Кожен людський досвід унікальний, і кожен обирає власний шлях у цьому чудовому та водночас жорстокому світі. Не має значення, народився ти сто років тому чи сьогодні. Що б я відчувала на місці головних героїв? Як би вчинила? Я постійно ставлю собі ці запитання, і сподіваюся, глядачам відгукнеться моя відповідь, — розповіла режисер «Кабаре» Олена Коляденко.

За музичну частину постановки відповідає Дмитро Саратський, а костюми творить театральна художниця Дар’я Біла. Ця вистава — наймасштабніший та найскладніший проєкт Молодого театру за останні 11 років.

— «Кабаре» — наймасштабніший та найскладніший проект Молодого за останні 11 років, і я пишаюся, що ми зважилися на нього під час війни незважаючи на всі сумніви та складнощі. Фантастичні актори, приголомшливий Freedom балет, живий звук, оркестр, складне виробництво, 37 осіб на сцені, стільки ж за лаштунками, надскладний технічний райдер та унікальний технічний партнер «Зінтеко», – зазначив директор — мистецький керівник Молодого театру Андрій Білоус.

За сюжетом події розгортаються у Берліні 1930-х. Нацизм впевнено захоплює уми та серця німців, розчарованих Першою світовою війною. Це час переоцінки цінностей та «смерті Бога», сексуальної емансипації та світоглядної кризи. Чи не єдиним острівцем свободи стає Kit Kat Club, де гротеск і розпуста межують зі здоровим глуздом та справжніми почуттями.

Квитки на спектаклі можна придбати на сайті Молодого театру. Їхня вартість — від 1000 до 3900 гривень.

Прем’єра мюзиклу на Бродвеї відбулася 20 листопада 1966 року, вистава була показана 1165 разів і зібрала 8 статуеток «Тоні». Фільм Роберта Луїса Фосса «Кабаре» з Лайзою Мінеллі отримав 8 нагород «Оскар» та 3 премії «Золотий Глобус».

Фото: прес-служба Freedom ballet

Фото: прес-служба Freedom ballet

Фото: прес-служба Freedom ballet

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить