Олег Скрипка відповів, чи готовий зі зброєю в руках вирушити на фронт

Олег Скрипка відповів, чи готовий зі зброєю в руках вирушити на фронт

Фото: youtube.com/ТСН

Лідер гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка зізнався, зізнався, чи піде воювати на фронт у разі потреби. В інтерв’ю для YouTube-проекту ТСН.ua «Наодинці» артист заявив, що коли всі чоловіки в країні будуть змушені вирушити на передову, він також не залишиться осторонь і візьме до рук зброю.

— Кожен чоловік має такі думки. Якщо буде реально така ситуація, що всі чоловіки будуть потрібні, то, безумовно, всі чоловіки підуть, — поділився артисту

Скрипка додав, що зараз більше користі для держави він може принести як музикант, тому дає благодійні концерти та виступає для захисників на передовій разом із Культурним десантом.

— Я знаю хлопців із музбату, музичного десанту, як мій знайомий Коля Серга – він реально пішов на передову, а потім йому дали культурні завдання. Ми зараз співпрацюємо з ними. Тобто використання людини так, як вона може себе проявити, для війни, безумовно, краще. Так, може легко сидіти, їздити концертами, іноді на «передок» виїжджати, філософствувати, але я вважаю, що функцію свою виконую. І може буде хейт, але в мене четверо дітей, відповідальність за них та відповідальність за групу. Ми зібрали багато коштів і нашим захисникам, і дітям-переселенцям, тому, я вважаю, це корисна штука, якою я займаюся, – додав Скрипка.

Раніше артист поскаржився на відміну концертів після низки скандальних інтерв’ю, в яких розмірковував про жінок і фемінізм. На YouTube-підкасті STAND UP BATTLE співак заявив, що «в Україні є «інстасамки та золоті жінки». У розмові з Наташею Влащенко артист сказав, що «фемінізм зупиняє популяцію». У YouTube-проекті «Говорить Суханов» музикант дійшов висновку, що «гарні жінки холодні, не посміхаються, не дивляться у вічі» і тому залучають аб’юзерів.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить