Нові Марвели: що треба знати про героїв перед переглядом фільму

Фільм «Марвели», який 9 листопада стартував в українських кінотеатрах, — це 33-я супергеройська картина в Кіновсесвіті Marvel (КВМ). Кого з вже відомих персонажів ми зустрінемо, як складалась їхня доля та чого очікувати від прем’єри – в матеріалі KP.UA. Обережно, можуть бути незначні спойлери попередніх картин КВМ.

  • Про фільм
  • Капітан Марвел /Керол Денверс
  • Моніка Рамбо
  • Нік Ф’юрі
  • Кішка Гуся

Про фільм

Нова картина «Марвели» розповість про дестабілізований всесвіт. Це продовження успішного фільму «Капітан Марвел» (2019 рік, касові збори понад 1,131 млн доларів при бюджеті в 152 млн), серіалу «Міс Марвел» і деяким чином серіалу «ВандаВіжн».

За сюжетом, зустрінуться Капітан Марвел – Керол Денверс, її палка шанувальниця юна Камала Хан (вона ж міс Марвел) і дочка подруги Денверс – Моніка Рамбо. Дивним чином їхні суперсили переплітаються та змішуються. Щоб розплутати свої енергії та протистояти новій величезній загрозі Всесвіту, дівчатам треба буде навчитись працювати разом, а це, враховуючи їхні характери, — вкрай нелегка справа.

Зняла фільм палка шанувальниця коміксів Ніа ДаКоста – наймолодша режисерка Marvel і перша темношкіра жінка на цій посаді. Зрештою, вона покинула картину на стадії постпродакшну, чим чимало здивувала керівництво студії. Хоча причина була досить вагомою – на виробництво «Марвелів» відводилось два роки, а затягнули на три з половиною.

«Марвели» — найкоротший фільм в КВМ, всього 1 година 45 хвилин. Бюджет – 250 млн доларів.

В головних ролях:

  • Капітан Марвел/Керол Денверс – Брі Ларсен
  • Моніка Рамбо — Тейона Перріс
  • Місс Марвел/Камала Хан – Іман Веллані
  • Нік Ф’юрі – Семюель Л. Джексон

Капітан Марвел /Керол Денверс

Одна з найсильніших героїнь Кіновсесвіту «Марвел», одна з Месників (команди супергероїв Землі, які протистоїть злим силам).

Глядачі детально знайомляться з Керол Денверс в фільмі «Капітан Марвел». За сюжетом, Денверс, пілот ВВС, втратила пам’ять, а також свої суперздібності, тож якийсь час допомагала кріацям – злодійській расі іншопланетян, які прагнули завоювати галактику. Кріанці, через яких, власне, Денверс забула, ким вона була, модифікували її, переливши кров місцевого воїна, а Вищий розум (штучний інтелект, який керує їхньою планетою Хала) наказує їй вірно служити кріанцям. Так Денверс прожила декілька років на Халі, допомагаючи кріанцям знищувати расу скруллів (метаморфів, які повстали проти кріанців, а тепер змушені шукати нову домівку у космосі).

Під час одного з невдалих боїв Денверс потрапляє на Землю, відновлює пам’ять, зокрема, за допомогою колишньої колеги-пілота, а нині матері-одиначки Марії Рамбо та її маленької доньки Моніки, яка дуже любить тітку Керол та вірить у її відродження. Також про повернення особистості Денверс дбає агент розвідагенції Щ.И.Т. Ніка Ф’юрі.

Тим часом кріанці намагаються знищити ще й Землю, тож Керол Денверс вступає в бій з головним злодієм, а після перемоги вимагає, щоб кріанці повернулись на свою Халу та більше ніколи не приходили на Землю.

Тепер свою задачу Керол Денверс бачить в тому, щоб втихомирювати конфлікти, які розгораються у Всесвіті. Працює вона самостійно, але залишає Ф’юрі пейджер, за допомогою якого її можна викликати в екстрених випадках.

Співпраця з Денверс народжує у Ніка Ф’юрі ідею створити загін супергероїв «Месники».

Виконавиця ролі Капітана Марвел, Брі Ларсон, каже, що її героїня стала трудоголіком, повністю зосередилась на роботі і перестала спілкуватись з близькими та знайомими – навіть зі своєю улюбленицею Монікою. Тож в новій картині більше уваги буде приділятись внутрішнім переживанням персонажа і розкриттю її внутрішнього світу.

Де ще можна побачити епізодичну участь Капітана Марвел: «Месники. Фінал» (2019), «Шан-Чі та легенда 10 перстнів», серіал «Міс Марвел».

апітан Марвел возз’єднається з давньою подругою. Кадр з фільму

Моніка Рамбо

Моніка – донька колеги та подруги Керол Денверс Марії. Це вона вірила, що Денверс не загинула, а після її появи допомагала відновити Капітану Марвел пам’ять.

Поки Моніка була дитиною, Керол охоче з нею спілкувалась, з любов’ю дала їй прізвисько «Лейтенант Халепа», а та допомогла своїй названій тітці розробити дизайн  та кольори для супергеройського костюма Капітан Марвел: синій, червоний та золотий.

Втім, після того як Денверс відправилась на захист Всесвіту, їхній зв’язок перервався.

Моніка виросла та стала співробітницею антитерористичної і розвідувальної агенції М.Е.Ч (яка займається захистом Землі від усього, що приходить з космосу, такий собі позаземний аналог Щ.И.Т.а). Мати Моніки померла від раку, сама дівчина щезає після того, як злодій Танос, клацнувши пальцями, знищив половину населення Землі.

Месникам вдалось повернути події назад та знищити Таноса до його вчинку. Моніка повертається, дізнається про смерть матері і знову працює на М.Е.Ч.

Суперздібності – вміння керувати енергією світла —  вона отримує під час зіткнення з магічним світом, створеним Червоною  відьмою — Вандою Максімофф, намагаючись пробити радіоактивний купол.

Зараз Моніка Рамбо працює для агенції Т.Е.С.А.К. (англ. S.A.B.E.R.), яку свого часу створив Нік Ф’юрі, — найвірогідніше, це підрозділ М.Е.Ч.а, який працює безпосередньо у космосі, на космічній станції. В коміксах, до речі, цієї організації нема, вона вигадана спеціально для Кіновсесвіту Марвел.

За словами виконавиці ролі Моніки Рамбо, Тейони Перрріс, в «Марвелах» історія її героїні Рамбо буде розказана більш детально. До речі, готуючись до ролі Моніки, акторка займалась боксом.

Де можна ще побачити Моніку Рамбо: «Капітан Марвел», серіали «ВандаВіжн», «Легенди», «Секретне вторгнення». Персональної картини в цієї супергероїні немає.

Тейона Перріс у ролі Моніки Рамбо. Промо фільму

Міс Марвел/Камала Хан

Мусульманська дівчинка-підліток американо-пакистанського походження. До отримання суперздібностей жила звичайнісіньким життям: захоплювалась малюванням, комп’ютерними іграми, писала фанфіки і вела ютуб-канал про супергероїв. Величезна фанатка Капітана Марвел.

Так як про супергероїв вона мріє багато й часто, то це робить її неуважною і негативно впливає, наприклад, на навчання, а у школі її називають дивачкою. Вдома батьки – традиційна пакистанська сім’я — теж не дуже схвально дивляться на поведінку Камали.  

Тож Камала не перестає мріяти стати однією з супергероїнь та змінювати світ. Якось вона без дозволу надягла прабабусин браслет, і той пробудив у ній суперсилу.
Звісно, Камала бере собі псевдонім, як в улюбленої героїні. Відтепер вона міс Марвел.

Але втрапивши декілька раз в халепу через нові суперздібності, Камала вже починає сумніватись – чи й справді у супергероїв таке прекрасне життя, як їй уявлялось.

Втім, у новій картині «Марвели» Камала нарешті опиниться у компанії улюблених супергеройок.

Де ще можна побачити Камалу Хан: серіал «Міс Марвел».

Камала Харіс мріє про зустріч зі своїм кумиром — Керол Денверс. Кадр з фільму

Нік Ф’юрі

Інформації про цього персонажа надзвичайно багато, тому зосередимось на тому, що необхідно для розуміння нового фільму.

Колишній полковник армії США, ветеран розвідки ЦРУ під час Холодної війни він приєднався до організації Щ.И.Т., мета якої захищати Землю з середини, та став її директором. Розробник ініціативи «Месники», він же набирав до нової команди супергероїв, які б боронили Землю.

В результаті заговору Щ.И.Т. було знищено. Як і Моніка Рамбо, він щезає після клацання пальцями Таноса, а потім відроджується.

В фільмі «Капітан Марвел» Ф’юрі спочатку намагається зупинити вторгнення скрулів на Землю, а потім відправляється разом з ними шукати іншопланетянам новий дім.

В серіалі «Секретне вторгнення» хороші скрули разом з Ніком Ф’юрі намагаються не дати  поганим скрулам захопити Землю. Також з’ясується, що Нік Ф’юрі був одружений на одній зі скруллів і разом з нею відправляються працювати  в Т.Е.С.А.К. (S.A.B.E.R.) – оборонну програму в космосі для захисту Землі від будь-яких потенційних загроз у Всесвіті.

В ролі директора Т.Е.С.А.К. ми і зустрінемось з ним у «Марвелах».

Де ще можна зустріти Ніка Ф’юрі: насправді, багато де, адже це один з найулюбленіших персонажів КВМ. Окрім вищезгаданих, це ще й всі частини «Залізної людини», «Месників», серіал «Агенти Щ.И.Т.», фільм «Людина-павук: Далеко від дому».

Нік Ф’юрі — незмінний Семюель Л.Джексон. Кадр з фільму

Кішка Гуся

Руда кішка Гуся (Goose), яка зачарувала тих, хто дивився «Капітан Марвел», з’явиться і у продовженні. Нагадаємо, що її власницею була Капітан Марвел, а потім Нік Ф’юрі.

Насправді, це не кіт, а іншопланетний вид, флеркен, який може відкладати яйця, змінювати свою форму, заковтувати з метою зберігання величезні предмети, а ще стріляє з рота величезними щупальцями, якими ці предмети, а то й ворогів, в себе й запихає.

Флеркени нещадні до ворогів, але й до друзів не дуже поблажливі. Саме Гуся видряпала око Ніку Ф’юрі, через що він тепер змушений носити чорну пов’язку.

В «Марвелах» Гуся з’явиться не сама, а з цілою купою милих кошенят – точніше, флеркошенят.

Кішка Гуся з’явиться не сама. Очікуємо кошенят. Постер до фільму.​

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить