Невдало «пожартував»: соліст «Пошлой Молли» виправдався за заклик до поляків «вчити російську»

Фото: instagram.com/drobled

Фронтмен українського рок-гурту «Пошлой Молли» Кирило Блєдний виправдався за сторис Instagram, в якому образив поляків та їхню мову, закликавши вивчати російську. У ролику, знятому в одному з супермаркетів, Бледний поскаржився, що його дратує польська мова і порадив народу «вступити до Російської імперії і говорити нормальною мовою». Через декілька годин він переклав цю заяву польською мовою, а потім зазначив, що це було ні що інше, як «стьоб» та «пародія» на росіян та їх характерну особливість — імперськість.

— Мені здавалося, що цей прикол зчитується так. Очевидно, що це товстелезний рофл. Це ліричний герой. Це пародія на імперського росіянина. Я просто стібався. Напевно, гумор не для всіх. Гумор некоректний у цій ситуації. Яка російська імперія? Я українець, ви знаєте мою позицію. Очевидно, що це був жарт. Вибачте за гостренький гумор, — пізніше уточнив співак.

Заяву Блєдного розкритикували шанувальники у соцмережах, а поляки закликали скасувати гастролі «Пошлой Молли» у Польщі. До кінця 2023 року у гурту заплановано п’ять концертів у різних містах Польщі у рамках міжнародного туру.

Після повномасштабного вторгнення гурт «Пошлая Молли» засудив РФ і дає благодійні концерти на підтримку України по всьому світу. Водночас, музиканти продовжують виступати з російськомовними піснями. Найвідоміші треки колективу: «Любимая песня твоей сестры», «Контракт», «Мишка».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить