Наталя Мосейчук запустила нове політичне шоу «Тема» — першими гостями стали Карась та Яневський

Телеведуча «1+1» Наталія Мосейчук 16 листопада запустила нове політичне YouTube-шоу «Тема з Мосейчук», де за круглим столом із гостями обговорюватиме актуальні проблеми сьогодення. Гостями студії у першому випуску стали керівник Центру громадської аналітики “Вежа” Валерій Клочок, головний редактор інтернет-видання «Хвиля» Юрій Романенко та телеведучий і історик Данило Яневський, а також на включенні був військовослужбовець Євген Карась.

— Відтепер кожного четверга я буду рада бачити за своїм столом усіх вас. Це буде стрім посеред війни, щоб зберегти нормальність. Чекаю вас вже сьогодні о 19:00 на Youtube-каналі Наталії Мосейчук в моєму новому проєкті «Тема з Мосейчук», — написала Мосейчук в Інстаграмі.

У першому випуску Мосейчук обговорювала з гостями скандал довкола колишнього народного депутата Ірини Фаріон, зустріч президентів США та Китаю у Сан-Франциско, забезпечення армії зброєю. Ведуча та гості спілкувалися українською, окрім Юрія Романенка, який говорив російською.

Це не перший авторський проєкт Мосейчук. У червні 2023 року на телеканалі «1+1 Україна» стартувала програма «Мосейчук+», яка є телевізійною адаптацією її однойменного YouTube-проєкту. Ведуча бере інтерв’ю у гостей та показує, як живуть українські міста під час війни. З 2018 року Мосейчук також веде політичне ток-шоу «Право на владу».

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить