На закритті саміту Зеленської заспівав Monatik, а серед гостей були Тіна Кароль та Даша Квіткова

На закритті саміту Зеленської заспівав MONATIK, а серед гостей були Тіна Кароль та Даша Квіткова

Фото: instagram.com/rusya_danilkina

У Києві відбувся третій Саміт перших леді та джентльменів, який організувала перша леді України Олена Зеленська. Ведучими саміту в Софії Київській були тележурналістка Ганна Гомонай та британський актор Стівен Фрай, а серед гостей у залі були помічені українські зірки та блогери: співачка Тіна Кароль, інфлюєнсер Даша Квіткова, телеведуча Маша Єфросиніна, тревел-блогер Антон.

— Я вже не раз розповідала, що я амбасадор проекту Олени Зеленської «Як ти?». І для мене велика честь бути запрошеною на саміт перших леді та джентльменів. Сьогодні говоримо про «ментальне здоров’я». Друзі, хочу вам нагадати, що бути не ОК, це окей. Головне зрозуміти, що у вас є проблема і не соромитись попросити допомоги, — зазначила в Instagram Даша Квіткова.

Фото: instagram.com/kvittkova

Актор та волонтер Василь Байдак приєднався до дискусії в панелі про «майбутнє покоління та ментальне здоров’я». Закрити з’їзд довірили співаку Дмитру Монатіку (MONATIK). Разом із музикантами він презентував гостям нову пісню «Направляй мене».

У панельних дискусіях під час саміту взяли участь і світові селебриті – французький письменник та режисер Бернар-Анрі Леві, голлівудські актори Шонн Пенн та Річард Гір. Окрім них перед учасниками саміту виступили перша леді Естонії Сір’є Каріс, перша леді Сербії Тамара Вучич, дружина прем’єр-міністра Вірменії Ганна Акопян, чоловік президентки Словаччини Юрай Різман, психологіня Наталія Підлісна.

Результатом саміту перших Леді та Джентльменів стане започаткування медичного партнерства між 25 українськими клініками та клинками партнерів на Заході.

Фото: instagram.com/upcholkina

Фото: instagram.com/rudnieva_olga

Фото: instagram.com/rusya_danilkina

Фото: instagram.com/upcholkina

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить