На Венеційському фестивалі відбулася світова прем’єра українського фільму «Назавжди-назавжди»

На Венеційському фестивалі відбулася світова прем’єра українського фільму «Назавжди-назавжди»

Фото: Getty Images

На Венеційському фестивалі 8 вересня відбулася світова прем’єра художнього фільму Анни Бурячкової «Назавжди-назавжди» про київських підлітків у 90-х роках. Картину відібрали до конкурсної програми «Горизонти». Це єдиний український фільм на цьогорічному фестивалі.

На фотокол команда фільму вийшла зі спеціальним меседжем — режисерка та актори тримали у руках таблички із фразою «Ukrainians are grateful for the worlds outstanding support in our fait against the russian war of agression» («Українці вдячні всьому світу за підтримку нашої боротьби проти російської загарбницької війни»). 

Окрім Бурячкової, на прем’єру до Венеції прилетіли сценаристка Марина Степанська, продюсерка Наталя Лібет та актори Даша Малахова, Артур Алієв, Аліна Чебан, Захар Шадрін та Єлизавета Цілик. 

«Назавжди-назавжди» став дебютним повнометражним фільмом Бурячкової. Насамперед вона відома як кліпмейкера, знімала кліпи для «Океану Ельзи», «Другої ріки», Jamala, Brutto, СТАСІК, Panivalkova. 

Роботу над фільмом «Назавжди-назавжди» (робоча назва «Коли нам було 15» розпочалася ще у 2020 році під час епідемії коронавірусу. Картина розповідає про романтичні стосунки між київськими школярами у 90-х. 

Команда фільму «Назавжди-назавжди». Фото: Getty Images

Режисерка Анна Бурячкова. Фото: Getty Images

Актори Артур Алієв і Захар Шадрін. Фото: Getty Images

актор Захар Шадрін. Фото: Getty Images

Акторка Єлизавета Цілик. Фото: Getty Images

Акторка Аліна Чебан. Фото: Getty Images

Фото: Getty Images

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить