На саміті Олени Зеленської виступив Річард Гір — розповів історію про діда, онука і вовків

На саміті перших леді та джентльменів виступив Річард Гір — розповів історію про діда, онука і вовків

Голлівудський актор Річард Гір виступив на Саміті перших леді та джентльменів, який організувала у Києві Олена Зеленська. Гір по відеозв’язку доєднався до дискусії про підлітків та ментальне здоров’я. 

— Я часто згадую одну історію про дідуся та онука. Онук дуже любив свого дідуся. Колись дідусь сказав: «У мене є два вовки, які живуть у моєму серці. Один добрий, а інший злий і всіх ненавидить. І ці два вовки постійно гризуться у моєму серці». І онук запитав: «А який же переможе?». Дідусь відповів: «Той, якого я буду годувати». Зараз Україна проходить надзвичайно складний та важливий етап у свої історії. Можна піддатися цьому болю та злості, але можна подивитися на це по-іншому і розширити своє серце, більш широко подивитися на світ, — заявив Річард Гір. 

Окрім Гіра, учасником панельної дискусії були перша леді Естонії Сір’є Каріс, перша леді Сербії Тамара Вучич, дружина прем’єр-міністра Вірменії Анна Акопян, чоловік президентки Словаччини Юрай Різман, психологиня Наталія Підлісна та стендап-комік Василь Байдак.

Тема цьогорічного саміту — «Ментальне здоров’я: крихкість і стійкість майбутнього». Ведучими були українська тележурналістка Ганна Гомонай та британський комік Стівен Фрай. У вступній частині саміту виступили президент Володимир Зеленський, королева Швеції Сільвія та державний секретар США Ентоні Блінкен. Участь Блінкена у саміті до останнього тримали у секреті, у програмі він значився як «спеціальний гість».

У панельних дискусіях під час саміту взяли участь французький письменник та режисер Бернар-Анрі Леві і голлівудський актор та режисер Шонн Пенн. Загалом у саміті цьогоріч у змішаному форматі взяли участь двадцять шість перших леді та джентльменів.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить