На концерті Imagine Dragons у Грузії глядачам заборонили розгорнути прапор України

На концерті Imagine Dragons у Грузії глядачам заборонили розгорнути прапор України

Фото: instagram.com/u24.gov.ua

На концерті американського гурту Imagine Dragons у Грузії глядачам заборонили розгорнути прапор України. Про це шанувальниця колективу на ім’я Христина розповіла в ефірі грузинського телеканалу Mtavari, показавши кадри з місця інциденту.

За словами дівчини, вона хотіла передати прапор музикантам, але до неї підійшла служба безпеки майданчика та попросила сховати його. Ба більше, охорона також заборонила шанувальниці дістати прапор Грузії.

— Охоронець підійшов і сказав, щоб я прибрала прапор, я відповіла, що не порушую закону. За одним охоронцем прийшов другий, третій, четвертий, п’ятий, не знаю, скільки прийшло людей. Одна людина взагалі забрав у мене прапор. Він сказав, що не можна розправляти прапори не лише України, а й Грузії. Мені дуже соромно за це, – зауважила Христина.

З початку повномасштабної війни гурт Imagine Dragons публічно підтримав Україну і став послом платформи UNITED24. Колектив неодноразово розгортав синьо-жовтий прапор на своїх концертах, а нещодавно зняли у своєму кліпі 14-річного Сашка з Миколаївської області, який пережив окупацію. Відео «Crushed» номінували на премію MTV Music Video Awards у категорії «Відео для добра».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить