На «Голосі країни-13» визначилися фіналісти шоу

Фото: скриншот видео youtube.com/Голос країни

На «Голосі країни-13» завершився другий випуск «крос-батлів», за результатами якого визначились імена фіналістів шоу. Під час ефіру тренери продовжили кидати виклик іншому наставнику, запрошуючи на сцену свого учасника, а ті у відповідь виставляли вокаліста зі своєї команди. Переможця раунду обирали глядачі у залі протягом 30 секунд завдяки спеціальному додатку у своїх телефонах.

Оскільки у минулому випуску «крос-батли» закінчилися на Івані Клименку, саме йому надалася можливість кинути виклик іншому наставнику. Тренер поклався на долю і за допомогою пляшки з водою вибрав своєю суперницею Надю Дорофєєву. Остання підопічна продюсера Вероніка Коваленко виконала на сцені трек співачки KOLA «Біля серця», автором якої є сам Іван Клименко. Проти неї поборотися за право вийти у фінал вийшла учасниця команди Дорофєєвої Майрамік Авоян. Дівчина заспівала трек In deinen Armen німецької співачки Ayliva, підкоривши глядачів потужним вокалом. Майрамік випередила суперницю на два бали і з рахунком 76 голосів пройшла у прямий ефір.

Наступний виклик тренер Надя Дорофєєва кинула Юлії Саніній. Підопічний артистки Едгар Єнокян на сцені «Голосу» виконав хіт своєї наставниці «Кохаю, але не зовсім», трохи переробивши під себе мелодію та слова. Від команди Юлії Саніної на сцену вийшла вокалістка Галина Печеніжська. Учасниця заспівала хіт «Why Must We Wait Until Tonight» співачки Тіни Тернер. За результатами «крос-батла», у фінал пройшла Печеніжська, набравши 88 голосів глядачів проти 74.

Далі Юлія Саніна кинула виклик Артему Пивоварову. Співачка викликала на сцену Христину Старикову, яка заспівала веснянку «Ой ти, жайворонку». У відповідь наставник запросив для батла Гідаята Сеїдова, який виконав «I Surrender» від Sam Watters та Louis Biancaniello. У підсумку у фінал пройшла Старикова, набравши 112 голосів проти 52 за Сеїдова. Результат засмутив тренера Артема Пивоварова. Під час прощальної промови свого підопічного музикант не зміг стримати сліз та заплакав.

Закривали етап «крос-батлів» 13 сезону учасники команд Наді Дорофєєвої та Артема Пивоварова. Від музиканта на сцену вийшла учасниця Ізабелла Іващенко, яка виконала трек «Infinity». Її конкурентом у батлі став військовий ЗСУ Юрій Городецький. Захисник заспівав трек Вови Гейзера «Браття Українці», чим довів свою наставницю Надю Дорофєєву до сліз. Виконання високо оцінили і глядачі у залі, пропустивши Городецького у фінал із рахунком 90 голосів проти 37.

Фінал міжнародного сезону «Голосу країни» відбудеться наступної неділі, 29 жовтня, у Польщі. За перемогу в шоу від команди Івана Клименка боротиметься Стася Чабан. Артем Пивоваров також буде у фіналі з одним учасником – Михайлом Панчишиним. Від команди Наді Дорофєєвої виступатимуть три учасники: Юрій Городецький, Роман Панченко та Майрамік Авоян. У Юлії Саніної також троє фіналістів – Влад Пелих, Христина Старикова та Галина Печеніжська.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить