Мозгова після скандалу продала SHUMEI права на виконання хіта «Минає день…» за 100 гривень

Продюсер Олена Мозгова та співак Олег Шумей (SHUMEI) владнали конфлікт через виконання пісні Миколи Мозгового «Минає день, минає ніч» на концерті у Львові. Співак погодився викупити права на виконання хіта за символічні 100 гривень та перевести 50 тисяч гривень на благодійний фонд продюсера «Дякую». Про це Мозгова та Шумей повідомили у соціальних мережах.

— У продовження теми з піснею «Минає день..» і виконанням її Олегом Shumei. Він подзвонив, вибачився, сказав, що надалі буде уважніше і з більшою повагою ставитись до будь-яких авторських прав. Конфлікт вичерпано. Я дозволила з нашого боку виконання пісні, хоча зауважила, що вона для нього заскладна, але він має право на своє бачення. Офіційний дозвіл він буде мати за символічну суму 100 гривень. І він погодився на мою пропозицію посильно задонатити на потреби ЗСУ на рахунок мого фонду «Дякую». Гроші підуть на прибор нічного бачення для хлопців з 137-ї ТРО біля Бахмута, — написала Мозгова у фейсбуці.

Шумей вибачився, що виконав пісню без дозволу Мозгової, яка володіє авторськими правами на творчий доробок батька. 

— Сьогодні я особисто познайомився та поспілкувався з донькою автора — пані Оленою.
Нам справді прикро, і ми перепрошуємо всіх наших прихильників за те, що ця зустріч і розмова не відбулися раніше. Конфлікт, який стався, вичерпано. Хочемо повідомити, що домовилися з пані Оленою щодо ліцензії та права на виконання цієї пісні, й ці права ми отримаємо найближчим часом. Тож матимемо за честь і надалі її для вас співати, — написав Шумей в іІнстаграмі.

Шумей часто виконує кавери на відомі пісні під час своїх концертів. У серпні він записав україномовну версію хіта Тіни Кароль «Выше облаков». 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений SHUMEI (@shumei.music)

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить