«Міс Всесвіт Україна 2023» розповіла про розлучення з чоловіком, через якого ледь не вчинила самогубство

Фото: instagram.com/usanova.life

«Міс Всесвіт Україна 2023» Ангеліна Усанова вперше розповіла про тяжке розставання з коханим, через якого ледь не вчинила самогубство. В інтерв’ю KP.UA співачка зізналася, що була одружена, але розійшлася з чоловіком після його зради з близькою подругою. Цей період Ангеліна називає критично складним у своєму житті.

— Це був дуже критичний момент у моєму житті, коли моя самооцінка була просто розбита. Важка тема… В такий період ти відчуваєш себе нікчемною, нікому не потрібною, безталанною. Це був дуже страшний час. Одна темрява, – поділилася Усанова. — Я була одружена. Так вийшло, що я приїхала до Києва під час пандемії, і в той час позакривалися кордони. А моя найкраща подруга залишилася в тому місті, де я жила, і почала зустрічатися з моїм чоловіком. Зрештою, вони одружилися. Мене, так би мовити, вигнали з дому. Я залишилася без дому, найкращої подруги і чоловіка. До того ж вона забороняла йому спілкуватися зі мною і якось мені допомагати. Це була дуже важка ситуація.

За словами представниці України на «Міс Всесвіт», на той момент від самогубства її врятувала музика та підтримка рідних, зокрема мами.

— Пам’ятаю, як мені подзвонила мама і сказала: «А чи думала ти, скільком людям можеш допомогти? А чи думала ти, як багато людей були б раді з тобою зустрітися у цьому житті?». Якось так вона це сказала, що ці слова пролунали наче з майбутнього. Та найголовніше, мабуть, що мені допомогло – це музика. Я почала співати про те, що мені болить. І замість того, щоб тримати біль у собі, я почала його виписувати у тексти, виспівувати. Любов до музики мене і врятувала, — наголосила вона.

Усанова також закликала людей ніколи не сумніватися у собі, любити себе та сподіватися на краще майбутнє.

— Тому коли нам здається, що ми на дні, коли вважаємо, що ми ніщо, знайте: це, по-перше, ілюзія, а по-друге, важливо згадати, ким ви є насправді. Ми самі творці свого життя. Творець – це той, хто творить. А творчість може проявлятися у веденні бізнесу, прибиранні, готуванні, написанні музики, картин… Головне — не забувати, що ми любимо у житті, — підсумувала Ангеліна.

Ангеліна Усанова здобула титул «Міс Всесвіт Україна-2023» наприкінці серпня після Zoom-інтерв’ю 3 фіналістками та онлайн-голосування журі. Дівчина представить країну на «Міс Всесвіт 2023» 18 листопада у Сальвадорі.

Фото: instagram.com/usanova.life

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить