Мемуари Брітні Спірс українською можна буде купити за 490 гривень

Фото: Jon Kopaloff/FilmMagic

Мемуари американської співачки Брітні Спірс «Жінка в мені» вийдуть українською у видавництві «Наш формат». На книгу, яка з’явиться у продажу орієнтовно у червні 2024 року, вже можна оформити попереднє замовлення на сайті за 490 гривень. Про це повідомляється на офіційній сторінці видавництва.

Книга описується як «смілива і напрочуд зворушлива історія про свободу, славу, материнство, виживання, віру і надію». Її обкладинкою стала чорно-біла фотографія молодої Брітні, яка зображена топлесом, що прикриває руками груди.

У книзі зірка розповіла про різні події з життя, включаючи початок кар’єри та період опіки над нею батька. У уривках, які стали доступні журналістам, Брітні також розповіла про «пристрасний» роман з Коліном Фарреллом, і вперше зізналася, що близько 20 років тому була вагітна від тодішнього бойфренда Джастіна Тімберлейка, але зробила аборт.

Книга «Жінка в мені» вийде майже через два роки після того, як суд звільнив співачку від тотального контролю батька, Джеймса Спірса. За даними ЗМІ, це одна із найбільших книжкових угод в історії мемуарів. Вона включала аванс у розмірі 15 мільйонів доларів.

Фото: nashformat.ua

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить