MELOVIN розповів про алкогольну залежність і як позбавився цієї звички

Фото: youtube.com/Люкс ФМ

Співак MELOVIN зізнався, що страждав від алкогольної залежності. У рамках шоу «33 питання» для YouTube-каналу «Люкс ФМ» артист розповів, що переосмислив своє життя і обходиться без спиртного вже понад 120 днів.

– Я міг би себе назвати алкоголіком. Я просто не виглядав як якийсь негативний образ алкоголіка. Я був побутовим інтелігентом. Я нікому не грубіював. У мене були запої. Я відчув, що з цим час зав’язувати. Це точно тобі не додає здоров’я. Мені здається, жити без алкоголю набагато цікавіше, коли ти пам’ятаєш кожен свій момент, щодня – це клас, — наголосив артист.

Виконавець додав, що своїм рішенням відмовитися від спиртного він послугував прикладом для друзів також перестати вживати алкоголь.

— Найбільше я любив джин, віскі, ром. Напевно, якби пив цей алкоголь у чистому вигляді, було б усе гаразд. А коли ти починаєш змішувати з колою, соками чи ще чимось… це просто г*вно. Я змусив усіх своїх друзів припинити пити, і це класно. Мені здається, ніхто з них не хотів втрачати мене. Досить бухати, друзі. Вже вік зовсім не той. Я відчуваю свої 26 років як якесь переродження та переосмислення. Алкоголь під час війни, під час великого стресу – він тебе ще більше вбиває, – підсумував музикант.

У грудні 2021 року MELOVIN розповідав, що вживав заборонені речовини, але вчасно зрозумів, що цим можна «вбити своє я і втратити себе»

MELOVIN 26 років. Він набув популярності у 2015 році після перемоги у шоу «Х-Фактор». У 2017-му артист брав участь у нацвідборі «Євробачення», а у 2018-му представив Україну на «Євробаченні 2018», де посів 17-е місце. Найвідоміші його пісні: «Under The Ladder», «Ти», «Вітрила», «З тобою, зі мною, і годі».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить