Козловський з коханою показав, як продюсер Ігнатченко та дружина Анатоліча Юла хрестили їхнього сина

Фото: instagram.com/vkozlovsky_music

Співак Віталій Козловський та Андрій Ігнатченко, а також дружина Анатолія Анатоліча Юла стали кумами. Наприкінці травня артист та його кохана Юлія Бакуменко хрестили сина Оскара, а напередодні розсекретили, що хрещеними батьками малюка стали музичний продюсер та піар-директор. Про це виконавець повідомив у соцмережах, показавши кадри із храму.

— Хрестили нашого синочка Оскара. Один із найщасливіших днів у моєму житті. Коли поряд найрідніші люди і кайфуєш від кожної миті. 4 покоління сім’ї зібралися разом. Сльози щастя. Дякую Боже, що даруєш таку можливість бути поряд. Безмежна подяка всім, хто зробив наше свято таким затишним та особливим, – зазначив Козловський.

Таїнство відбулося у Михайлівському золотоверхому монастирі у Києві. Юла у соцмережах зазначила, що для неї – честь стати хрещеною мамою Оскара.

— Для мене дуже велика честь стати хрещеною мамою красеня Оскара – сина Віталія Козловського та його прекрасної дружини Юлії. Бажаю нашому синові мирного неба, спокійного життя, доброї долі та добрих людей поруч. Доля поєднала наші сім’ї на все життя, і я цьому безмежно рада, – поділилася Юла.

Козловський у березні одружився зі своїм піар-менеджером Юлією Бакуменко, відносини з якою довгий час приховував. Пара планує зіграти гучне весілля після перемоги України у війні із РФ. У квітні вони повідомили, що вони стали батьками.

У червні 2023 року Віталія Козловського було мобілізовано до Нацгвардії, проте вже в жовтні повідомив, що перевівся до лав ЗСУ.

Фото Фото 10 Червня15:44

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить